V neděli 10.4. 2016 se konal již pátý závod kočárků Strollering a to ve stejnou chvíli v 51 městech v České republice a v 10 městech v Polsku. Ač venkovní teploty jaro moc nepřipomínaly a obloha byla zatažená do šediva, stovky maminek, tatínků a dětí vyrazily se svými kočárky ven zasportovat si a užít legrace. Nechyběli jsme ani my a další maskoti!

img_2914

Souhrn informací z 5. ročníku:

Informace přímo od dinokroků Hocuse a Lotusky:

Lotuska v Praze zamířila do Stromovky, Hocus v Brně do Mariánského údolí a nechyběly ani magické lektorky v Břeclavi a v Hradci Králové. Připravili jsme si bohatý doprovodný program i spoustu odměn a dárečků nejen pro závodníky – malovali se kočárky snů, cvičili jsme s anglickou písničkou, poznávali části lidského těla a soutěžili o tričko s našimi dinokroky.

Vyvrcholením dne byl nepochybně závod maskotů – Lotuska se moc snažila, urputně bojovala s opičákem z Monkey Gym, kapitánem Lipánkem a panáčkem Woodym a nakonec obsadila nádherné druhé místo. A blahopřáli jsme nejen Lotusce a všem maminkám, tatínkům a rodinám k jejich vítězství a nadšení ze sportu, ale i čtyřleté Zuzance z Prahy 4, která vyhrála tričko s Hocusem a Lotuskou. Závody kočárků jsme si všichni moc a moc užili a těšíme se opět napřesrok!

V Brně se Hocus zapojil do závodů s tatínky, protože jiná konkurence nepřišla a netroufla si čelit natrénovanému Hocusovi :-) Soutěžily také maminky, rodiny a děti na odrážedlech. I přes nepřízeň počasí jsem si odpolední závody užili a těšíme se na další ročník. V rámci nedělního odpoledne v Brně Hocus rozdal dárkové poukazy na kurzy angličtiny pro děti ve věku 1,5 roku až 10 let a pexesa.