Jazykové kurzy pro děti

Jazyková škola Hocus Lotus nabízí jazykové kurzy po celé České republice. Výuka inovativní metodou s názvem The adventures of Hocus and Lotus je určena dětem od 1,5 roku do 10 let. Jsme jediná škola v zemi, která se zaměřuje na tento typ učení. Osvojování jazyka pomocí prožívání příběhů malých dinokroků je účinné a vědecky prokázáné.

Naše škola funguje díky franšízovému propojení s partnery. Proto nás můžete najít v Brně, Praze, Břeclavi, Židlochovicích, Hustopečích a Uherském Hradišti. Soustředíme se na vzdělávání dětí, ale také školení nových lektorů. Najděte si nejbližší pobočku školy Hocus Lotus a vyberte si druh kurzu, který je vašemu dítěti nejbližší.

Jazykový kurz

Přihlaste vaše děti do jazykového kurzu, který dokáže i v těch nejmenších ukotvit bohatou slovní zásobu. Pravidelná docházka a opakování je příjemným (a vzdělávacím) zpestřením odpoledne.

  • Děti si zvyknou na typ inovativního učení
  • Doplňkové akce a aktivity i pro rodiče
  • Děti do 3 let dochází v doprovodu rodiče

Jak se přihlásit

Vybrané kurzy v místě vašeho bydliště objednávejte pomocí online formuláře. Školné je jednotné pro všechny pobočky, pro kurzy jsou povinné výukové materiály. Kurzovné je možné hradit i na splátky.

  • Minimální počet dětí ve skupině je 8
  • Výstupem kurzu je diplom i slovní hodnocení dětí
  • Vyzkoušet můžete i příměstské tábory

Jaké jazyky umíme?

Rádi byste, aby z vašeho nejmenšího vyrostl anglický gentleman nebo snad francouzský umělec? To vám zaručit nemůžeme. Nabídnout ale můžeme několik různých jazykových kurzů, ze kterých vám domů přijde usměvavé a naučené dítě.

Výuka a kurzy angličtiny pro děti

Angličtina

Světový jazyk, bez kterého se už nikdo neobejde. Dopřejte vašim nejmenším výuku již od raného dětství. Angličtina pro děti je výborný základ do školy i života.

Angličtina