Jazykové kurzy pro děti

Ukázková hodina výuky

Jazyková škola Hocus Lotus nabízí jazykové kurzy po celé České republice. Výuka inovativní metodou s názvem The adventures of Hocus and Lotus je určena dětem od 1,5 roku do 10 let. Jsme jediná škola v zemi, která se zaměřuje na tento typ učení. Osvojování jazyka pomocí prožívání příběhů malých dinokroků je účinné a vědecky prokázáné.

Naše škola funguje díky franšízovému propojení s partnery. Proto nás můžete najít v Brně, Praze, Břeclavi, Židlochovicích, Hustopečích a Uherském Hradišti. Soustředíme se na vzdělávání dětí, ale také školení nových lektorů. Najděte si nejbližší pobočku školy Hocus Lotus a vyberte si druh kurzu, který je vašemu dítěti nejbližší.

Jazykový kurz

Přihlaste vaše děti do jazykového kurzu, který dokáže i v těch nejmenších ukotvit bohatou slovní zásobu. Pravidelná docházka a opakování je příjemným (a vzdělávacím) zpestřením odpoledne.

  • Děti si zvyknou na typ inovativního učení
  • Doplňkové akce a aktivity i pro rodiče
  • Děti do 3 let dochází v doprovodu rodiče

Jak se přihlásit

Vybrané kurzy v místě vašeho bydliště objednávejte pomocí online formuláře. Školné je jednotné pro všechny pobočky, pro kurzy jsou povinné výukové materiály. Kurzovné je možné hradit i na splátky.

  • Minimální počet dětí ve skupině je 8
  • Výstupem kurzu je diplom i slovní hodnocení dětí
  • Vyzkoušet můžete i příměstské tábory

Jaké jazyky umíme?

Rádi byste, aby z vašeho nejmenšího vyrostl anglický gentleman nebo snad francouzský umělec? To vám zaručit nemůžeme. Nabídnout ale můžeme několik různých jazykových kurzů, ze kterých vám domů přijde usměvavé a naučené dítě.

Výuka a kurzy angličtiny pro děti

Angličtina

Světový jazyk, bez kterého se už nikdo neobejde. Dopřejte vašim nejmenším výuku již od raného dětství. Angličtina pro děti je výborný základ do školy i života.

Angličtina
Výuka a kurzy němčiny pro děti

Němčina

Nemusí to být jen nutný druhý jazyk ve škole. I němčina pro děti může být zábavná a jednoduchá. Stačí mít jako učitele nezbedného Hocuse a chytrou Lotusku.

Němčina
Výuka a kurzy italštiny pro děti

Italština

Pizza nebo ciao nemusí být jediná italská slova, která se dětem vybaví. U nás se zvládnou naučit italštinu i s nezbytnými gesty.

Italština
Výuka a kurzy francouzštiny pro děti

Francouzština

Zamilovaný, umělecký, elegantní. Přesně takový je jazyk rodilého Francouze, ale i malých studentů na lekcích francouzštiny podle metody Hocus a Lotus.

Francouzština
Výuka a kurzy španělštiny pro děti

Španělština

Horkokrevnost nebo snad uvolněnost s nezbytnou siestou vaše děti učit nebudeme. Ale zato budou z hodin odcházet s velkou zásobou španělských slovíček.

Španělština

Reference …

Přečtěte si názory našich předešlých členů. V každém studentovi se snažíme probudit cit pro cizí jazyk i lásku k učení. Zakládáme si na příjemném prostředí a osobním přístupu, jak k malým dětem, tak k jejich rodičům.

Pavlíka baví celá hodina od začátku do konce, barvitě nám pak popisuje, co všechno se naučil, co dělali v hodině a učí nás mluvit cizím jazykem:-) Doma si sám od sebe opakuje to, co se na lekci naučil, rád také aktivně sleduje příběhy Hocuse a Lotusky na DVD.
Lucie K.
Synovi se nejvíce líbí písničky a nejvíc má rád lekci č.6. Je vidět, že si slovíčka osvojil a k jazyku získal vztah. Myslím, že to je nedocenitelný základ pro další výuku cizích jazyků v klasické škole. Věřím a doufám, že se tato metoda dostane do podvědomí široké veřejnosti, takhle by totiž měla vypadat výuka i dalších předmětů.
Tereza K.
Je neuvěřitelné, že Lucka se k tomu, co se naučila v hodinách výuky cizího jazyka vrací i doma. Čte si knížku Hocus a Lotus a občas sleduje DVD. Líbí se nám atmosféra, ve které se děti učí a obdivujeme přístup lektorky. Máme v plánu s výukou pokračovat, dokud to půjde.
Hana R.

Kontakt

Nejste si jistí, zda je celoroční kurz vhodný i pro vaše nejmenší? Přijďte se podívat na naše pobočky nebo si objednejte ukázkovou hodinu. Rádi vše vysvětlíme.

Kontakt
X