Ukázková hodina výuky

Ukázková hodina výuky

Jste mateřská nebo základní škola a hledáte netradiční výukové aktivity pro žáky? Chcete dětem zpříjemnit odpoledne nebo připravit nevšední zážitek? Hocus a Lotus moc rádi cestují a poznávají další nadané děti, které mohou naučit něco ze svých znalostí. Ukázkové hodiny s malými dinokroky jsou oblíbenou formou, jak poznat kouzelný svět cizích řečí.

Podřídíme se vašim potřebám a přijedeme kamkoliv po celé České republice. Nabízíme nezapomenutelný program pro děti od 1,5 roku až do 10 let. V jedné hodině si s námi děti zazpívají, zahrají hry a předně se zábavnou formou naučí vybraný cizí jazyk. To vše ve společnosti Hocuse a Lotusky, kteří nikdy nezapomenou ani na malé dárečky.

Proč si nás objednat?

Naši lektoři spolu s Hocusem a Lotuskou přijedou na vámi vybrané místo v daný čas. Program ukázkové hodiny je upraven podle věku dětí a požadavků či připomínek rodičů. Vždy se snažíme vyjít vstříc.

  • Netradiční zábavný program na míru
  • Vysvětlení a ukázka metodiky Hocus Lotus
  • Výuka formou kreativních aktivit

Jak to vše probíhá?

Ukázková lekce výuky cizího jazyka trvá cca 45 minut. S dětmi prožijeme jeden zajímavý příběh Hocuse a Lotusky, při kterém si společně zazpíváme a zahrajeme. Děti si odnesou nové zážitky a hlavně nové jazykové dovednosti.

  • Hocus a Lotus přijedou tam, kam potřebujete
  • Dětem se věnují vybraní vyškolení lektoři
  • Vhodné pro školy, školky i jiná sdružení

Ukázkové hodiny v několika jazycích

Angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština.

Stejně jako je tomu v našich výukových prostorách, i na výletech Hocuse a Lotusky mohou mluvit několika různými jazyky. Je jen na vás, jakou ukázkovou hodinu pro děti zvolíte. S námi chybu neuděláte.

Praha
Brno
Uh. Hradiště
Břeclav

Reference …

Zakládáme si na tom, aby s námi byli spokojeni nejen malí žáci, ale i jejich rodiče. Chceme vytvořit příjemné a milé prostředí, do kterého se děti rádi vrací a k rodičům odcházejí s úsměvem a pozdravem v cizím jazyce.

Jakuba (4 roky) jsme dali na výuku cizího jazyka spíše na zkoušku, netušili jsme že ho to tak začne bavit. Je neuvěřitelné jaké dělá pokroky a jak intuitivně se učí a další jazyk používá. Máme velkou radost že ho to baví a že se na výuku těší.
Lucie V.
Příběhy Hocuse a Lotusky musíme pouštět i v autě, děti to prostě baví a reagují na příběhy. Dokonce to pouští svým kamarádům a snaží se je učit:-) Za nás s manželem jsme nadšení z přístupu lektorky k dětem, jde vidět že to nedělá jako práci ale srdíčkem.
Dagmar R.
Lucka sleduje příběhy Hocuse a Lotusky i doma a ukazuje nám co všechno umí v cizím jazyce. My vidíme že na hodinách výuky je příjemná atmosféra a děti to baví, učí se aniž by o tom věděli. Super je i spojení s pohybem, divadlem a kreativitou.
Hanka R.

Kontakt

Zaujala vás nabídka ukázkových hodin? Neváhejte a napište nám. Doporučujeme včasnou rezervaci. Hocus a Lotus nezahálí a program mají často plný.

Kontakt
X