Výukové materiály

Součástí metodiky Hocus a Lotus jsou doplňující výukové materiály. Každý z nich tvoří nedílnou část vzdělávacího procesu vašich dětí. Všechny jsou tvořeny přesně na míru malým studentům, kteří si je zamilují v každém věku. CD s hudebně zpracovanými texty se stane vaším společníkem na cestách spolu s doprovodným zpěvem vašich nejmenších.

DVD s animovanými pohádkami zase uspí vaše dítě, které se odmítne vysvléknout z trička s motivem Hocus a Lotus. V dinoknihách si s dětmi můžete projít vtipné příběhy Hocuse a Lotusky, a to rovnou v pěti jazycích. Udělejte svým dětem radost a obdarujte je výukovými materiály, které prohloubí jejich dosavadní znalosti.

Pro děti
Pro lektory

Výukové materiály pro děti

Výuku s Hocusem a Lotuskou si zamilují všechny děti. Nepřeháníme! Výukové materiály jsou vhodné pro děti od batolat až do 10 let. Objednejte pro vaše ratolesti DinoAdventure sadu (doprovodné CD, DVD, ilustrované knížky a přístup do online DinoClubu s doplňkovými materiály), které pomáhají k zapamatování jazyka. Nově také nabízíme i plyšové hračky v podobě oblíbených oranžových dinokroků.

DinoAdventure sada 1 až 5

DinoAdventure sada 6

DinoAdventure sada (DVD, CD, DinoKnihy, online DinoClub) obsahuje 6 příběhů ze života Hocuse a Lotusky. DVD a 6 ks DinoKnih jsou pětijazyčné (AJ, NJ, FR, SP, IT), CD jednojazyčné. Každé dobrodružství trvá 5 minut. V online DinoClubu najdete kromě výukových materiálů také doplňkové materiály jako jsou omalovánky apod.

Cena: 1430 Kč/ student JŠ, 1630 Kč/ veřejnost