Poznejte nás

Ahoj, jsem Hocus, a vždy něco pokazím. Ahoj, jsem Lotuska, a vždy vše napravím. Toto je základ každé magické hodiny cizího jazyka na naší škole. Vycházíme z inovativní metody učení podle psycholožky profesorky Traute Taeschnerové z Univerzity La Sapienza v Římě, která vypracovala a vědecky ověřila možnosti učení pro děti od 3 do 10 let.

Snažíme se v dětech probudit cit pro nový jazyk, aniž bychom je stresovali nebo do něčeho nutili, vše jde přirozenou cestou. Jsme výhradními zástupci této metodiky v České republice. Soustředíme se na jazykové kurzy pro děti, školení nových učitelek i prodej výukových materiálů. Učení nás baví a chceme, aby bavilo i vaše děti.

Znalost jazyků je jedním z klíčů k uplatnění se nejen v zaměstnání a při studiu, ale i v zahraničí. Znalost jazyků vašim dětem otevře dveře do světa. Využijte toho že se děti učí mnohem snadněji a umožněte jim, aby využily svojí představivosti a hravou formou se staly bilingvními. Dinokrokové Hocus a Lotuska jsou skvělými kamarády, kteří je provedou dobrodružstvími a prvními kroky k dosažení svého cíle!
Veronika Ivakina, ředitelka jazykové školy

Lektoři

Magické hodiny vedou řádně vyškolení a nadšení lektoři. Všichni prošli ročním školícím programem a složili zkoušku z teorie i praxe. Nejdůležitějším kritériem pro výběr lektora je přístup k našim nejmenším studentům – dětem. Vyberte si město, ve kterém byste chtěli zjistit více o lektorech.

Praha
Brno
Uh. Hradiště
Břeclav

Ukázková hodina

Maskoti Hocus a Lotus jsou průvodci celoročních kurzů, ale i příměstských táborů, ukázkových hodin nebo jazykových programů do škol a školek. Objevte magické hodiny, ve kterých se vaše dítě naučí používat cizí jazyk s radostí.

UKÁZKOVÁ HODINA

Fotogalerie

Stejná trička, úsměv na tváři a neustálý šum slovíček v cizím jazyce. Jen to poslední jmenované na fotografie přenést neumíme. V hodinách se snažíme děti vzít do světa, kde vládnou Hocus a Lotuska, malí dinokrokové, co stále řeší nějaké zajímavé příběhy. Děti s nimi prožívají každou situaci a pomáhají jim vyřešit trable.

Nezůstáváme ale jen v našich výukových prostorách. Spolu s našimi hrdiny cestujeme za dětmi do mateřských a základních škol, organizujeme i výlety do muzeí. Hocus a Lotuska mají rádi dobrodružství a chtějí děti obohatit nejen o jazykové, ale i kulturní znalosti. Podívejte se, jak u nás taková výuka cizích jazyků pro děti vypadá.

Partneři

Technické muzeum v Brně
Kulturní centrum Líšeň
Strollering, závody kočárků
Rodinné pasy vznikly jako projekt na podporu rodin s dětmi.

Kontakt

Máte nějaké nejasnosti nebo dotazy? Nebojte se nás zeptat! Rádi vám odpovíme elektronicky, po telefonu nebo přímo v našich učebních prostorách.

Kontakt
X