Příměstské tábory

Celoroční kurzy pro děti doplňujeme pravidelnými příměstskými tábory, které se konají o prázdninách, ale i v průběhu školního roku. Všechny příměstské tábory se vyučují cizojazyčně. Přijímáme děti již od 3 let. V létě nabízíme půldenní i celodenní program.

Proč být na jazykovém příměstském táboře

Dopřejte dětem jazykové kurzy, ve kterých se pomocí kreativních aktivit naučí cizí jazyk a užijí si spoustu zábavy. Naši vyškolení lektoři se snaží dětem nabídnout opravdovou školu hrou. S dětmi zpíváme, tančíme, hrajeme divadlo, kreslíme a jezdíme na výlety. Vše v angličtině a s úsměvem.

Ať už jsou vaše děti členy jazykové školy Hocus a Lotus nebo se k nám chtějí přidat pouze na příměstský tábor, nebudou se nudit. V důkladně připravených kurzech s ověřenou metodikou děti ani nepoznají, že se právě učí. Jazyková škola, potažmo jazykové kurzy pro děti, může být zábava a efektivní způsob učení zároveň. Neváhejte, vyzkoušejte.

Aktuální nabídka příměstských táborů dle měst

Vybírat můžete z nabídky několika příměstských táborů. Je pro vaše děti vhodnější pouze zkrácený program na půl dne nebo jim chcete dopřát celodenní aktivity s dinokroky Hocusem a Lotuskou? Kurzy angličtiny pro děti nabízíme celoročně.

Praha
Brno
Uh. Hradiště
Břeclav

Tato inovativní metoda výuky cizích jazyků pro děti se používá po celé Evropě a vyučuje ji více než 4000 lektorů. Její úspěch dokládá studie z více než 120 italských mateřských a základních škol. Pro reference ale nemusíme chodit tak daleko. Přečtěte si názory spokojených rodičů, kteří využili nabídku naší jazykové školy pro děti.