Výuka a kurzy španělštiny pro děti

Jak nejlépe v dětech probudit cit a zájem pro nový jazyk? V naší jazykové škole nabízíme i španělštinu pro děti, která je bude bavit. Neuvěřitelně živý jazyk se mohou naučit studenti od 1,5 do 10 let. Kombinace kreativních aktivit a učení na základě příběhu má skvělé výsledky a v dětech zanechá základy španělštiny pro budoucí studium.

Proč právě Hocus a Lotus

Osvojování mateřského jazyka u dětí raného věku stálo při vzniku inovativní metody učení, kterou najdete v naší jazykové škole. Děti si pamatují slovíčka z jednotlivých lekcí díky hernímu principu a zapojení emocí do učení. Dva malí dinokrokové Hocus a Lotuska zažívají zajímavá dobrodružství, která děti prožívají s nimi a u toho se automaticky učí.

  • Použití hudebních, textových, ale i audiovizuálních pomůcek
  • Metodika ověřena ve více než 120 italských školách
  • Španělština pro děti jednoduchou a hravou metodou
Praha
Brno
Uh. Hradiště
Břeclav

Lekce španělštiny s Hocusem a Lotuskou

Žádné lekce flamenca nebo nicnedělání při siestě. V hodinách španělštiny se děti zabaví, něco prožijí a k tomu se naučí cizí jazyk. Stačí jen obléci trička s Hocusem a Lotuskou, v kroužku napočítat ve španělštině do deseti a jsme v kouzelném světě, kde se mluví jen španělsky. Místo výuky se promění v improvizované divadlo, kde se děje nové dobrodružství!

Slova spojíme s gestikulací, výrazy tváře a intonací. Děti napodobují vyškolené lektory a španělsky přeříkávají, co se zase Hocusovi a Lotusce stalo. Nikdo nepotřebuje překlad, všichni si rozumíme i v novém jazyce. Malí studenti si osvojují jazyk přirozeně a bez námahy, navíc prožijí spousty zábavy. Hocus a Lotuska umí opravdu učit hrou.

Další část hodiny patří minimuzikálu. V kroužku s hudebním podkladem zpíváme již poznaný příběh, znovu za pomoci gest a pohybů těla. Písničky opakujeme několikrát, takže má každý čas zapamatovat si každé slovíčko. Texty jsou navíc totožné s předchozím divadelním vyprávěním. Doprovodná hudba slouží jako kulisa, ale také vytváří správné emoční rozpoložení dětí.

Lekce španělštiny se uzavírá čtením z dinoknihy. Lektorka ukazuje ilustrované obrázky a děti vypráví celý příběh znovu. Už potřetí se děti setkávají s novou slovní zásobou, kterou si osvojují stejně jako mateřský jazyk. Žádný stres nebo poučky, v hodinách s Hocusem a Lotuskou se všichni baví a učí najednou. Španělština hrou, to je naše výuka.