HL_deti)Jste základní škola, mateřská škola, dětské centrum či jakékoliv jiné sdružení pro rodiče s dětmi? Chcete dětem nabídnout nezapomenutelný zážitek z výuky jazyků pomocí inovativní metodiky Hocus a Lotus? Potom neváhejte a kontaktujte nás! Podřídíme se v čase i místě ukázkové hodiny v celé ČR.

Mimo jiné nabízíme i zábavné programy pro děti v rámci narozeninových oslav a významných událostí. Připravíme pro vaše děti oslavu na kterou nikdy nezapomenou, nebude chybět ani Hocus a Lotuska (maskoti), hry, kreativní aktivity a dárečky.

 

Jak probíhá ukázková hodina?

Ukázková hodina zahrnuje jeden příběh, který si společně s dětmi zahrajeme a zazpíváme. Sdělíme Vám základní informace týkající se metodiky výuky a zodpovíme veškeré dotazy. Ukázkové hodiny jsou určeny rodičům a dětem od 1,5 roku. Výuka je vhodná pro děti do 10 let.

Jak probíhá zábavný program s Hocusem a  Lotuskou?

Hocus a Lotuska (maskoti) jsou připraveni dorazit za dětmi do vámi určeného místa, kde budou připraveny aktivity odpovídající věku dětí. Počet aktivit a obsah zábavného programu je přizpůsoben požadavkům ze strany rodičů. Rádi vám zpracujeme nabídku!

Zvažujete termín ukázkové hodiny nebo oslavy narozenin pro vaše ratolesti? Podívejte se na harmonogram našich dinokroků. Hocus s Lotuskou nezahálí, a proto doporučujeme včasnou rezervaci:-)

DINOPROGRAM

ČERVENEC A SRPEN 2016

  • PRAHA 6 – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S DINOKROKY – STUDIO BOŘISLAVKA – 11.7.-16.7.2016 – 8:00-16:00 Letos poprvé budeme i na Praze 6 a moc se těšíme na všechny děti! Tak jako i na ostatních místech v ČR i zde bude týden plný dobrodružství a zábavy. Hned po ránu se vypravíme pro poklad, abychom se dozvěděli co si pro nás dinokrokové připravili. Dopolední aktivity budou v prostorách Studia Bořislavka a odpoledne nás čekají výlety a při pěkném počasí i plavání. Těšíme se na vás!
  • BRNO – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S DINOKROKY – Light Point – 18.7.-22.7.2016 – 8:00-16:00 I letos se mohou děti s dinkroky Hocusem a Lotuskou vypravit za dobrodružstvím během letních prázdnin. Celodenní program je pouze v anglickém jazyce a přijímáme děti již od 3 let :-) Ráno začneme hledáním pokladu a během dne si užijeme spoustu legrace. Program je velmi hravý, kreativní, zábavný a děti se učí jazyk přirozeným způsobem, bez biflování. Podle počasí si s dětmi hrajeme venku i uvnitř, v prostorách jazykové školy.
  • PRAHA 6 – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S DINOKROKY – STUDIO BOŘISLAVKA – 25.7.-29.7.2016 – 8:00-16:00 Letos poprvé budeme i na Praze 6 a moc se těšíme na všechny děti! Tak jako i na ostatních místech v ČR i zde bude týden plný dobrodružství a zábavy. Hned po ránu se vypravíme pro poklad, abychom se dozvěděli co si pro nás dinokrokové připravili. Dopolední aktivity budou v prostorách Studia Bořislavka a odpoledne nás čekají výlety a při pěkném počasí i plavání. Těšíme se na vás!
  • BRNO – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S DINOKROKY – Light Point – 1.8.-5.8.2016 – 8:00-16:00 I letos se mohou děti s dinkroky Hocusem a Lotuskou vypravit za dobrodružstvím během letních prázdnin. Celodenní program je pouze v anglickém jazyce a přijímáme děti již od 3 let :-) Ráno začneme hledáním pokladu a během dne si užijeme spoustu legrace. Program je velmi hravý, kreativní, zábavný a děti se učí jazyk přirozeným způsobem, bez biflování. Podle počasí si s dětmi hrajeme venku i uvnitř, v prostorách jazykové školy.
  • PRAHA – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S DINOKROKY – CVČ MĚŠICE – 1.8-5.8. 2016 – 8:00-16:00 Každoročně a velice rádi s Hocusem a Lotuskou pořádáme příměstský tábor v Měšicích u Prahy. Ráno vyrážíme za pokladem, poté si zahrajeme divadélko, čteme v  knížce a po svačince tvoříme, malujeme, kutíme, pleteme, stavíme z kostek či plastelíny a vůbec jsme velice kreativní. Pak nás již čeká skvělý oběd, odpočinek u knížky a u pohádky s dobrodružstvím Hocus a Lotus a poté hurá do bazénu. Po tomto skvělém osvěžení opět vyrážíme do lesa, parku či na hřiště a tak tak to stíháme zpět na svačinku, u které si nás již vyzvedávají natěšené maminky, kterým pyšně vyprávíme všechny super zážitky z našeho anglického tábora.
  • PRAHA – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S DINOKROKY – CVČ MĚŠICE – 8.8-12.8. 2016 – 8:00-16:00 Každoročně a velice rádi s Hocusem a Lotuskou pořádáme příměstský tábor v Měšicích u Prahy. Ráno vyrážíme za pokladem, poté si zahrajeme divadélko, čteme v  knížce a po svačince tvoříme, malujeme, kutíme, pleteme, stavíme z kostek či plastelíny a vůbec jsme velice kreativní. Pak nás již čeká skvělý oběd, odpočinek u knížky a u pohádky s dobrodružstvím Hocus a Lotus a poté hurá do bazénu. Po tomto skvělém osvěžení opět vyrážíme do lesa, parku či na hřiště a tak tak to stíháme zpět na svačinku, u které si nás již vyzvedávají natěšené maminky, kterým pyšně vyprávíme všechny super zážitky z našeho anglického tábora.