HL_deti)Jste základní škola, mateřská škola, dětské centrum či jakékoliv jiné sdružení pro rodiče s dětmi? Chcete dětem nabídnout nezapomenutelný zážitek z výuky jazyků pomocí inovativní metodiky Hocus a Lotus? Potom neváhejte a kontaktujte nás! Podřídíme se v čase i místě ukázkové hodiny v celé ČR.

Mimo jiné nabízíme i zábavné programy pro děti v rámci narozeninových oslav a významných událostí. Připravíme pro vaše děti oslavu na kterou nikdy nezapomenou, nebude chybět ani Hocus a Lotuska (maskoti), hry, kreativní aktivity a dárečky.

 

Jak probíhá ukázková hodina?

Ukázková hodina zahrnuje jeden příběh, který si společně s dětmi zahrajeme a zazpíváme. Sdělíme Vám základní informace týkající se metodiky výuky a zodpovíme veškeré dotazy. Ukázkové hodiny jsou určeny rodičům a dětem od 1,5 roku. Výuka je vhodná pro děti do 10 let.

Jak probíhá zábavný program s Hocusem a  Lotuskou?

Hocus a Lotuska (maskoti) jsou připraveni dorazit za dětmi do vámi určeného místa, kde budou připraveny aktivity odpovídající věku dětí. Počet aktivit a obsah zábavného programu je přizpůsoben požadavkům ze strany rodičů. Rádi vám zpracujeme nabídku!

Zvažujete termín ukázkové hodiny nebo oslavy narozenin pro vaše ratolesti? Podívejte se na harmonogram našich dinokroků. Hocus s Lotuskou nezahálí, a proto doporučujeme včasnou rezervaci:-)

DINOPROGRAM

ČERVEN 2016

  • BRNO – DEN DĚTÍ A NAROZENINOVÁ OSLAVA – MdB – sobota 4.6.2016 od 10:00-18:00 hod. V sobotu 28.5.2016 máme 4. narozeniny. V Brně je společně oslavíme v sobotu na dvoře Městského divadla společně s Mary Poppins, Merlin´s Kinder Vert a dalšími. V rámci oslav vystoupí děti z jazykové školy Light Point s besídkami, loutkové divadlo, vyhlásíme vítěze soutěže z rádia a v neposlední řadě popřejeme vše nejlepší k NAROZENINÁM našim kamarádům HOCUSOVI a LOTUSCE! Harmonogram vystoupení najdete na našem webu. Těšíme se na vaši účast a taky na dort! :-)

  • BŘECLAV – DEN DĚTÍ  – areál nemocnice Břeclav – sobota 4.6.2016 od 13:00-16:30. Dne 4.6.2016 se v areálu nemocnice uskuteční již pátý ročník dětského dne. Letos poprvé se zúčastní také Hocus společně s lektorkou z jazykové školy Green Hill. Program, který začíná v 13:00, zajišťuje velké množství organizací a spolků. Těšit se, kromě zábavy s angličtinou, můžete také na  ukázku Plicie ČR a hasičského záchranného sboru, soutěže, hry, divadélko, a další aktivity. Vyplněním soutěžního kupónu také můžete soutěžit o pololetní kurz výuky angličtiny pro děti od 1,5 do 10 let.
  • KUNOVICE- DEN DĚTÍ NA KOUPALIŠTI – Kunovice – neděle 5.6.2016 – od 15:00 hod. V neděli se dinokrokové vypraví na koupaliště, kde se bude konat jedna z dalších oslav dětského dne. Děti seznámíme s přípravou na letní prázdniny, zahrajeme si jedno dobrodružství a nebudou chybět ani omalovánky pro nejmenší. Přijďte se s námi seznámit na koupák :-)
  • BRNO – DĚTSKÝ DEN V TMB – Technické muzeum v Brně, Purkyňova – sobota 11.6.2016 od 10:00-18:00 hod. Letos má program na dětský den podtitul „Muzeum není jen hlavní budova“ a jeho cílem je představit kromě sbírek v hlavní budově i mimobrněnské objekty TMB. Program pro vás připravujeme ve spolupráci s jazykovou školou Light Point a jejich dinokroky Hocus a Lotus. Můžete se tedy seznámit i s angličtinou a dopravními prostředky, které vás na naše památky dopraví. Těšíme se na hojnou účast a společný den!
  • BŘECLAV – SLAVNOSTI BŘECLAVSKÉHO PIVA – areál pod zámkem – sobota 11.6.2016 od od 12:00 hod. Do Břeclavi se po roce opět vrací Slavnosti břeclavského piva a přes to, že Hocus ani Lotuska pivo nepijí, chtějí si užít spoustu zábavy a skvělou hudbu. Hocus si připraví program pro děti a také soutěž o pololetní kurz angličtiny pro děti. Krásné počasí a bohatý program jsou jasnou volbou, jak strávit druhou červnovou sobotu.
  • PRAHA – DOBROČINNÝ JARMARK V MĚŠICÍCH – CVČ MĚŠICE – sobota 18.6. 2016 od 9,00 do 13,00 Jarmarky v Měšicích se již staly pěknou tradicí. Během sobotního dopoledne se sejdou farmáři, květináři, výrobci věcí malých i velkých, malovaných i pletených, chovatelé želviček, králíků i bažantů, občas i historičtí kolotočáři, stánkaři s dobrotami všeho druhu od uzených pamlsků přes balkánské oleje až po zdravé mošty a především lidé z blízkého i dalekého okolí. Lotuska vyrazí také, před dvěma roky zde slavila své narozeniny a letos si to moc ráda zopakuje v doprovodu dětí z měšických kurzů během jejich závěrečných besídek na podiu. Všem rodičům, prarodičům, sourozencům, kamarádům, přátelům dinokroků i náhodným kolemjdoucím s radostí v 10,00 zahrajeme divadlo o tom, jak Hocus slavil narozeniny z Level II. Moc se těšíme – děti si vyrobily girlandu, dort i láhev limonády a příběh znají krásně zpaměti. Určitě se přijďte podívat!

Leták ke stažení ZDE.