červen 2016

dort_H_a_L_03

Ahoj holky a kluci!

to byla jízda, co? Oslava narozenin a dětského dne, nebrala konce. Lotuska si užila nádherný den v Praze – Letňanech společně se svými studenty. I rodiče se tvářili dost spokojeně, když viděli své děti, jak jim to jde 🙂 . Hocus se sice oslavy nezúčastnil, ale strávil odpoledne v Brně – Černovicích na dětském dni, pořádaném Černovickým sdružením. V Brně se totiž bude slavit za pár dní, ale víc se dočtete o pár řádků níže 🙂

Přinášíme alespoň pár fotografií z narozeninové párty v Praze a na Brno, si ještě chvilku musíte počkat, anebo rovnou přijďte. Fotogalerie na FB stránkách JŠ AJPRO a JŠ Vela.

Praha_4_narozeniny_1.

Tímto bychom rádi poděkovali našim lektorkám v Praze, studentům a rodičům za účast na narozeninové oslavě. Jsme rádi, že můžeme společně trávit volný čas a užít si tak legraci i mimo budovu školy. Školní rok zatím nekončí a proto se na většinu z vás budeme těšit ve výuce. Pokud však do jazykové školy, kde učí dinokrokové Hocus a Lotuska zatím nedocházíte, nezoufejte a přijďte za námi na jednu z dalších akcí, kterou budeme pořádat již v červnu!

KAM SE VYDÁ HOCUS S LOTUSKOU V ČERVNU?

Program na červen naleznete ZDE.

SOUTĚŽTE S NÁMI

soutez_prahaV Praze Letňanech a Klecanech se soutěžilo o tričko, které vyhrála Natálka B. z Prahy 8 a v Klecanech zvítězil Martin Z. z Větrušic.

V červnu budete mít příležitost se zúčastnit hned několika soutěží na několika místech. V Brně, můžete soutěžit na rádiu Magic, nebo přijít na naši oslavu narozenin a tam se zapojit do slosování o pololetní kurz angličtiny v Brně. V Břeclavi si pro vás jazyková škola Green Hill také připravila soutěž o pololetní kurz a to hned na dvou akcích. Stačí navštívit Den dětí v areálu nemocnice nebo se vypravit na Slavnosti břeclavského piva. Přejeme vám šťastnou ruku a budeme se na všechny výherce těšit v kurzech!

AKREDITOVANÉ ŠKOLENÍ LEKTORŮ – MAGIC TEACHER

Jazyková škola Light Point rozšiřuje svůj tým lektorů po celé ČR! Pokud máte ve svém okolí jazykově zdatné kamarády nebo kamarádky, kteří mají na prvním místě touhu trávit čas s dětmi, rádi je přijmeme do naše ho týmu. Více se můžete dočíst na našich stránkách v novinkách. 

Těšíme se na vás a přejeme vám krásné červnové dny,

Vaši Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz

X