Letní příměstský tábor s dinokroky Hocusem a Lotuskou je plný dobrodružství, her, výletů a to vše v anglickém jazyce. Letos s dinokroky stráví léto děti v Brně, Praze a v Hradci Králové!

slider_primestsky_tabor_2016

Anglické příměstské tábory s dinokroky jsou populární nejen mezi kamarády Hocuse a Lotusky. Každoročně přijímáme více jak polovinu dětí, které se s dinokroky a cizím jazykem teprve seznamují!

Maminky se nás často ptají na program v rámci příměstského tábora a jak děti zvládají celý den v cizojazyčném prostředí. Tak jsme pro vás připravili krátký souhrn našich aktivit, aby se vám lépe rozhodovalo :-) Aktivity se mohou nepatrně podle místa konání měnit, proto pro přesný harmonogram dne, se obraťte přímo na jazykovou školu, která tábor pořádá.

Příměstský tábor zahajujeme vždy ráno v 8 hodin a většina výukových míst nabízí možnost dopoledního anebo celodenního programu. Celodenní program je zakončen v 16:00 hod!

DOPOLEDNÍ PROGRAM 8:00-12:00

Dopolední program zahajujeme v 9:00 hod, ale děti mohou přicházet už od 8:00. Mají tak prostor si během první hodinky sdělit zážitky z předešlého dne a spáči se nemusí bát, že by o něco přišli :-) V 9:00 hod přecházíme do magického světa, kde se mluví pouze cizím jazykem. V našem případě angličtinou. Všechny děti i lektorka si obléknou tričko s dinokroky Hocusem a Lotuskou. Děti obdrží mapu a vyráží z výukových prostor za pokladem! Mapa je vždy tématicky zaměřená, tak aby se děti naučili orientovat v okolí a ještě něco navíc! Při hledání pokladu všechny děti spolupracují, hrají po cestě hry a těší se na poklad. Poklad obsahuje vždy plán na celý den a malou sladkost za odměnu. Po krátkém zastavení se u pokladu, kde si děti pohrají se vypravíme zpět do výukových prostor, kde na nás čeká svačinka. Po desáté hodině se věnujeme s dětmi hravé výuce. Hrajeme divadýlko, zpíváme, čteme, vyrábíme a užíváme se dobrodružství s dinokroky.

A je tady poledne! Děti, které přišly jen na dopolední program se loučí a ostatní se společně naobědvají.

ODPOLEDNÍ PROGRAM 12:00-16:00

Po „O“ se program odvíjí především od počasí a zájmu dětí. Pokud je venku krásně, jde se plavat :-) Když sluníčko nesvítí, vypravíme se na výlet po okolí, do parku či do muzea. Během výletu s dětmi hrajeme hry, které tématicky odpovídají dennímu programu. Venku si dáme i odpolední svačinku a v 16:00 hod jsme připraveni k odchodu domů.

Na konci týdne děti obdrží diplom a drobné dárečky za snahu a píli v průběhu příměstského tábora. Po týdenním čtyřicetihodinovém programu jsou děti hezky „rozmluvené“ a angličtinu již nevnímají jako cizí jazyk :-)

Pokud máte dotazy k příměstským táborům, obraťte se prosím na jednotlivé jazykové školy:

PRAHA 18 – Jazyková škol AJPRO, Magic Teacher Dana Wimmerová

PRAHA 6 – Jazyková škola VELA, Magic Teacher Renata Langová

HRADEC KRÁLOVÉ – Jazyková škola Light Point, Magic Teacher Veronika Ivakina

BRNO – Jazyková škola Light Point, Magic Teacher Veronika Ivakina

Přejeme vám všem krásné léto s angličtinou!

Hocus a Lotuska