březen 2016

BYE_02_03Ahoj kamarádi :-),

někteří z vás si právě užívají jarní prázdniny a jiní už se vrátili zpět do školních lavic. Ať už jste z Brna, Prahy, Břeclavi či jiného města, přejeme vám abyste do druhého pololetí vstoupili odpočatí, vydovádění a plní energie! Podívejme se společně, jak březnový měsíc stráví dinokrokové a kam nás letos pozvou….

KAM SE V BŘEZNU VYDÁ HOCUS S LOTUSKOU?

I díky našim nově vyškoleným magickým lektorkám Hocus s Lotuskou učí děti cizí jazyky nejen v Brně, ale i v mnoha dalších městech – v Praze, Břeclavi, Hustopečích, brzy i v Hradci Králové a Uherském Hradišti :-) Jsme moc rádi, že se rozrůstáme po celé České republice! Pokud byste nás chtěli pozvat k vám do školky, školy, městské části, či centra moc rádi se s vámi osobně seznámíme! Neváhejte nás kontaktovat!

V březnu se tedy potkáme:

  • Břeclav – UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA – Klubík Břeclav – úterý 1.3.2016 od 9:30 hod.
  • Břeclav – UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA – Klubík Břeclav – čtvrtek 3.3.2016 od 16:00 hod. 
  • Brno – Veletrh PRO DÍTĚ – BVV – čtvrtek až neděle 3.3. – 6.3.2016 od 10 hod. 
  • Praha – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – MŠ Hovorčovice – středa 16.3.2016 od 15:00 hod. 
  • Brno – VELIKONOCE V ČERNOVICÍCH – RC Rolnička – neděle 20.3.2016 od 9 hod. 
  • Kunovice – DÁMSKÝ VELIKONOČNÍ JARMARK – neděle 20.3.2016 od 13:00 hod.

KOMPLETNÍ PROGRAM NA BŘEZEN NALEZNETE ZDE.

KURZY V II.POLOLETÍ

V II. pololetí se můžete hlásit, jak do již rozběhnutých kurzů, tak i do nově otevřených kurzů v Praze a Břeclavi. Úplný seznam nabízených kurzů si můžete stáhnout ZDE.

Pokud byste se k nám chtěli přijít podívat do některého kurzu na ukázkovou hodinu, ozvěte se nám, velmi rádi se s vámi seznámíme :-).

SOUTĚŽTE S NÁMI

V březnu mohou děti soutěžit v rámci veletrhu PRO DÍTĚ o CD, DVD, tričko s kabelkou a pololetní kurz angličtiny s Hocusem a  Lotuskou v Brně. Stačí přijít na veletrh PRO DÍTĚ a zapojit se do ukázkové hodiny na pódiu. Za účast na ukázkové hodině obdrží každé dítě na památku nálepku s dinokroky a jedno dítě, jako bonus vyhraje i jednu z uvedených cen.

Přejeme vám krásný březen a těšíme se na osobní setkání na jedné z uvedených akcí!

Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
Google+: jazyková škola

X