Velmi nás zaujala služba, kterou poskytuje server ODMAMINKY.CZ. Jak již sám název napovídá jedná se o bazárek dětského oblečení. Co je na tomto bazárku tak úžasného? Posuďte sami :-)

odmaminky.cz

Prodejte krásné kousky po svých dětech. Udělejte radost jiné mamince nebo potřebným pomocí Nadace Terezy Maxové dětem. Jedním kliknutím. Rychle a bez starostí. Věci po dětech si vyzvedneme a za Vás prodáme a peníze Vám pošleme.

Jak to funguje?

  • připravte krabici

Vyberte hezké a čisté dětské či těhotenské oblečení, boty, lyže, kolo, autosedačku, hezké hračky… Myslíte, že věci mají prodejní hodnotu alespoň tisícovku? Tak super – šup s nimi do krabice!

  • dejte nám vědět, kam si máme dojet

Vyplňte tento dokument . Čeká tu Lenka a těší na email od Vás. Pro krabici si přijedeme sami nebo pošleme PPL. Kdo je Lenka a jak se s ní můžete spojit? Podívejte se zde.

  • postaráme se o to

Věci vybalíme, vyfotíme, naceníme, férově popíšeme, vložíme na internet, prodáme a rozešleme.

  • udělejte něco dobrého a ušetřete si čas a starosti

Zboží budeme prodávat v našem bazárku na www.bazarek.odmaminky.cz . Zboží se bude prodávat tak dlouho, jak jste si určila. Po ukončení prodeje dostanete Vaše peníze či body na nákupy (snížené o naší provizi). Neprodané zboží si můžete nechat zaslat zpět nebo darovat potřebným pomocí Nadace Terezy Maxové dětem.

No není to úžasné? Už vidím Lotusku jak doma třídí svůj šatník! :-) Pokud máte zajímavé nápady, neváhejte nás kontaktovat,

Váš Hocus a Lotus