V Brně proběhlo akreditované školení Magických lektorek metodou The adventures of Hocus and Lotus. Intenzivní 4 denní školení, které probíhalo na přelomu roku 2012 a 2013 se zúčastnily 3 nové lektorky. Kamarádi Hocuse a Lotusky se mohou těšit na nové lektorky angličtiny a němčiny.

Metodika Hocus a Lotus je založena na vyprávěcím formátu a umožňuje dětem vnímat cizí jazyk tak jako mateřský. Lektorky se v průběhu školení seznámily s teoretickými i praktickými aspekty této inovativní metodiky výuky, která byla akreditována MŠMT ČR v roce 2012. I přesto, že metoda Hocus a Lotus je v České republice zatím novinkou, ve světe je vyučována více než 4.000 lektory!

Na rozdíl od jiných metod výuky jazyků pro děti, které se především věnují výuce angličtiny, Hocus a Lotus se zaměřil hned na 5 světových jazyků! Výuka ANGLIČTINY, NĚMČINY, FRANCOUZŠTINY, ITALŠTINY, ŠPANĚLŠTINY je pro děti díky Hocusovi a Lotusce inovativní a zábavná. Děti se společně s malými dinokroky pouštějí za dobrodružstvím, které mohou prožít na „vlastní kůži“.

Baví vás práce s dětmi a chcete změnit již „zaběhlý“ způsob výuky? Chcete se stát pánem svého vlastního času a rozšířit své dosavadní zkušenosti? Staňte se Magickou učitelkou!

Bližší informace týkající se školení a následné spolupráce s JŠ Light Point vám sdělíme při osobním pohovoru. Neváhejte nás kontaktovat :-)

Hocus a Lotus
info@hocus-lotus.cz