Na začátku března 2014 se konal veletrh PRO DÍTĚ na brněnském výstavišti. V rámci doprovodného programu nechyběli ani dinokrokové Hocus a Lotuska, kteří oslovili děti znalostmi 5 světových jazyků!

Veletrh PRODÍTĚ 2014

Hocus a Lotuska jsou malí dinokrokové, kteří učí děti cizí jazyky. Veletrh PRO DÍTĚ je jedna z akcí na Moravě, kterou si rozhodně nemohli nechat ujít. Užili si každý okamžik čtyřdenního doprovodného programu, který byl mimo jiné obohacen i vystoupením JŮ a HELE, Disney Infinity, magickou show Pavla Kožíška a Hanky Mašlíkové a spoustou soutěží o věcné ceny!

Hocus s Lotuskou jsou světoběžníci, a proto se na veletrh připravili dokonale. Kousek od pódia si postavili obrovský stan, kde ve spolupráci s ČSOB pro děti připravili zajímavé aktivity. Každé dítě, které navštívilo stánek dinokroků Hocuse a Lotusky si vyzkoušelo ošetřit Hocuse po pádu z kola. Určitě si dovedete představit jak bolestivé to pro Hocuska bylo. Rozbitý loket a kolínko, bylo potřeba pořádně ošetřit a pak hned zavolat pana doktora. To byste nevěřili, kolik dětí zvládlo podat první pomoc a znaly i telefonní číslo! Za skvěle zvládnutý úkol, obdržely od ČSOB dáreček a taky diplom. No ale tím jejich odměna nekončí. Každé dítě, které uzavře do konce dubna 2014 pojištění MAXÍK v ČSOB, obdrží jednoho plyšového dinokroka ZDARMA!

 

Také jsme soutěžili o pololetní kurz anglického jazyka s dinokroky Hocusem a Lotuskou a kalendáře na rok 2014. Po celé čtyři dny děti vhazovalz do krabice vyplněné kupóny a v neděli bylo losování. Z 400 vyplněných kupónků byli vylosováni 3 výherci. Tímto gratulujeme Alince z Brna k výhře pololetního kurzu angličtiny pro děti od 1,5 roku do 10 let s Hocusem a Lotuskou, Janičce z Prahy a Martinovi z Ořechova za výhru kalendáře Hocus a Lotus na rok 2014!

 

Pro naše malé kamarády, kteří měli uchozené nožičky, jsme  připravili omalovánky a odpočinkový koutek. Dopolední i odpolední doprovodný program jsme obohatili ukázkovými hodinami v angličtině a francouzštině. Všechny děti byly moc šikovné a za odměnu obdržely něco sladkého na zub.

Hocuska se vydala i na nákupy. Navštívila všechny vystavovatele a pečlivě vybírala kočárek na dubnový strollering, kterého se zúčastní v Praze.

Nevíte co je strollering? No přece závody kočárků. Takže maminky, namažte si pěkně pod koleny a připravte se na 13.4. od 15:00 hod na velkou jízdu! Zúčastní se i Simona Babčáková :-)

Tímto bychom rádi poděkovali na prvním místě paní Vodové, ředitelce pobočky ČSOB na Olomoucké, za skvělou spolupráci a pomoc při ošetření úrazu! Všem lektorkám z jazykové školy Light Point, které se aktivně zapojily do programu na pódiu i na stánku a všem dětem, které si  za námi přišly hrát!

Těšíme se na vás opět za rok :-)

Váš Hocus a Lotus