Na začátku března 2014 se konal veletrh PRO DÍTĚ na brněnském výstavišti. V rámci doprovodného programu nechyběli ani dinokrokové Hocus a Lotuska, kteří oslovili děti znalostmi 5 světových jazyků!

Veletrh PRODÍTĚ 2014

Hocus a Lotuska jsou malí dinokrokové, kteří učí děti cizí jazyky. Veletrh PRO DÍTĚ je jedna z akcí na Moravě, kterou si rozhodně nemohli nechat ujít. Užili si každý okamžik čtyřdenního doprovodného programu, který byl mimo jiné obohacen i vystoupením JŮ a HELE, Disney Infinity, magickou show Pavla Kožíška a Hanky Mašlíkové a spoustou soutěží o věcné ceny!

Hocus s Lotuskou jsou světoběžníci, a proto se na veletrh připravili dokonale. Kousek od pódia si postavili obrovský stan, kde ve spolupráci s ČSOB pro děti připravili zajímavé aktivity. Každé dítě, které navštívilo stánek dinokroků Hocuse a Lotusky si vyzkoušelo ošetřit Hocuse po pádu z kola. Určitě si dovedete představit jak bolestivé to pro Hocuska bylo. Rozbitý loket a kolínko, bylo potřeba pořádně ošetřit a pak hned zavolat pana doktora. To byste nevěřili, kolik dětí zvládlo podat prv