březen 2014

BYE_02_03Ahoj kamarádi :-),

tak už jsme zpět z jarních prázdnin. Odpočatí, vydovádění a plní energie do dalšího pololetí! Koukněte se na naši galerii fotografií z Alp 🙂 Říká se “Březen – za kamna vlezem”, ale zdá se, že k nám, do České republiky, už přišlo jaro! Co naděláme, počasí neovlivníme a Hocus s Lotuskou se moc rádi vyhřívají na jarním sluníčku a dovádí venku. Navíc v Brně už máme jarní prázdniny za sebou a před sebou obrovský veletrh PRODÍTĚ 2014! Jupí 🙂 ! A co dalšího ještě s Hocusem a Lotuskou můžete v březnu zažít?

KAM SE V BŘEZNU VYDÁ HOCUS S LOTUSKOU?

I díky našim nově vyškoleným magickým lektorkám Hocus s Lotuskou učí děti cizí jazyky nejen v Brně, ale i v mnoha dalších městech – v Praze, Havlíčkově Brodu i Hustopečích :-) Jsme moc rádi, že se rozrůstáme po celé České republice! Pokud byste nás chtěli pozvat k vám do školky, školy, městské části, či centra moc rádi se s vámi osobně seznámíme! Neváhejte nás kontaktovat!

V březnu proběhne několik ukázkových hodin v Havlíčkově Brodu, kde si v neděli 2.3.2014 odpoledne zadovádíme i na akci Masopust! Přijďte si za námi povykládat na stánek MC ZVONEČEK a vyzkoušet si metodiku The Adventures of Hocus and Lotus na vlastní kůži!

Od čtvrtka 6.3.2014 do neděle 9.3.2014 nás najdete na brněnském výstavišti na veletrhu PRODÍTĚ! Letos jsme se na vás, holky a kluci, opravdu pořádně připravili! Na našem stánku v pavilonu V si budete moct pohrát, vymalovat obrázky, podívat se na pohádky Hocus a Lotus a také zasoutěžit! Nachystali jsme si pro vás hned 2 soutěže a navíc během trvání veletrhu budou probíhat ukázkové hodiny Hocus a Lotus POZOR! nejen v angličtině, ale i ve španělštině a francouzštině. Neváhejte a přijďte se za námi seznámit s dalšími cizími jazyky, kterými mluví Hocus s Lotuskou!

Termíny ukázkových hodin:

ČT 6.3.2014 – 11:00 (angličtina) & 15:00 (angličtina)
PÁ 7.3.2014 – 10:00 (španělština) & 15:00 (francouzština)
SO 8.3.2014 – 10:00 (angličtina) & 14:00 (angličtina)
NE 9.3.2014 – 10:00 (angličtina) & 14:00 (angličtina)

A bacha! Připravili jsme pro vás jeden dárek hned v úvodu – 50% slevu, na zakoupení vstupenky, na veletrh PRODÍTĚ! Jak ji získáte? 🙂

  1. Zaregistrujte se na webových stránkách www.prodite.cz
  2. Zadejte registrační kód k získání 50% slevy: PRODITE14
  3. Obdržíte potvrzení registrace, které si za 80Kč vyměníte na veletrhu za plnohodnotnou vstupenku.

Těšíme se na vás :-)!

KOMPLETNÍ PROGRAM NA BŘEZEN NALEZNETE ZDE.

KURZY V II.POLOLETÍ

Začalo nám 2.pololetí a s ním i naše kurzy zábavné angličtiny s Hocusem a Lotuskou na mnoha místech NEJEN v Brně, ale i v Praze, Havlíčkově Brodě a Hustopečích. Jen si vyberte… nikdy není pozdě začít!

Úplný seznam nabízených kurzů si můžete stáhnout ZDE.

Pokud byste se k nám chtěli přijít podívat do některého kurzu na ukázkovou hodinu, ozvěte se nám, velmi rádi se s vámi seznámíme :-).

SOUTĚŽTE S NÁMI

Únorová soutěž byla tématicky zaměřena na jarní prázdniny. Do soutěže se zapojily děti z Brna i Prahy! Děkujeme za zaslané fotografie i obrázky. Výhercem se stává náš student z Prahy. Obdrželi jsme fotografii z jarních prázdnin v Alpách, která získala nejvíce “lajků ” na našich FB stránkách. Už se těšíme na předání zaslouženého dárečku 🙂

Na březen vyhlašujeme hned dvě soutěže a to pro všechny návštěvníky veletrhu PRODÍTĚ, který bude probíhat hned v prvním březnovém týdnu. Máte možnost vyhrát pololetní kurz s Hocusem a Lotuskou, nebo naši maličkost (plyšáka). Kompletní informace o soutěžích naleznete ZDE.

A na závěr pár slovíček, opět francouzských…:-)

SLOVNÍČEK

Závěrečný příběh prvního dílu má název “Le trésor du rat”, podívejte se, jaké dobrodružství tentokrát čeká na Lotusku…

Rat´s treasure

Lève-toi! On va danser!

Vstávej! Pojďme tančit!

 

 

 

Rat´s treasure

 

C´est mon ballon!

To je můj míč!

 

 

 

Lotus in Rat´s treasure chamber

 

Lotus dans un endroit mystérieux où Rat cachait ses trésors…

Lotuska na tajemném místě, kde si Rat (Krysa) schovává své poklady…

 

 

 

Milí kamarádi,

přejeme vám krásný březen!

Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
Google+: jazyková škola

X