Jsme Hocus a Lotus, malí dinokrokové, kteří učí děti cizí jazyky. Opravdu neradi sedíme doma na gauči, protože jsme vášniví cestovatelé. V únoru jsme se společně s jazykovou školou Light Point vydali na ukázkovou hodinu hned do několika mateřských center a školek. Ani v březnu nezahálíme a už jsme stihli navštívit brněnskou televizi B-TV v pořadu Vlna z Brna, kavárničku Nejkrásnější svět, mateřské centrum Duhový ráj, klub maminek Kaštánek, kavárnu Světluška a mateřskou školku Laštůvkova. Takže se nestihneme nudit a z toho máme radost.

Rádi se o své příběhy a dobrodružství dělíme s dětmi. Vždy jsme moc rádi, když nás magická učitelka vezme na ukázkovou hodinu za našimi kamarády. Ze začátku to nebylo tak záživné, protože jsme se vozili jen po Brně, ale teď už jsme se podívali i dál. Máme rádi Židlochovice u Brna a mateřskou školu Kvítek v Bystrém u Poličky. Ach ta Vysočina, tam je prostě krásně :-) Máme tu také spoustu malých kamarádů. Naše studentka Natálka z MŠ Kvítek o nás říká: „ Hocus a Lotus jsou super kamarádi a těším se na ně každý týden. Jsem zvědavá, co zase vyvedou příště.“ To nás opravdu potěšilo. Děti nás prostě zbožňují.

Podívejte se na obrázky, které pro nás děti namalovaly:
Úplně nejakčnějším výletem pro nás byla návštěva Technického muzea v Brně. Když jsme se dozvěděli, že pojedeme do technického muzea, byli jsme znechucení. Muzeum musí být přeci nuda! Ale byli jsme mile překvapeni, byla to fakt pecka. Celé jsme ho prolítli. Svezli jsme se v letadle a mohli jsme si sednout do fááákt pěkných aut (žádné vraky). Taky jsme se houpali snad na všem, co se dalo, ale nic jsme nerozbili. Určitě jsme tam nebyli naposledy, musíme se tam za dětmi za každou cenu vrátit. Přijdete také?

Nechceme se vychloubat, ale rodiče i děti si nás zamilují většinou hned na první pohled. Jsme vždy moc šťastní, že ukázkovou hodinou všechno začíná a my se můžeme zase vrátit a děti něco nového naučit. Nejradši s dětmi hrajeme divadélko, protože u toho můžeme skotačit, řádit a blbnout. Děti nás rády napodobují jako opičky. Jsme tak trochu exhibicionisté a tak jsme nafotili spoustu fotek, zrovna když jsme prožívali naše příběhy. Vznikla z toho krásná Dinokniha a tu si s dětmi velmi rádi prohlížíme. Ovšem jsme také velmi nadaní zpěváci. S dětmi zpíváme písničky a jde nám to. Od nás falešné tóny nečekejte. A aby toho nebylo málo, jsme také nadaní herci. Na konci hodiny se s dětmi díváme na pohádku s příběhy, které jsme zažili.

Vyprávíme vždy jeden příběh a pokaždé úplně jinak, protože dobře víme, že tak se s námi děti nudit rozhodně nebudou. Nechceme si zkazit reputaci zábavných učitelů jazyků a také víme, že děti si vše lépe zapamatují. Chcete, abychom navštívili i Vaše mateřské centrum nebo mateřskou školku? Už netrpělivě čekáme, až si budeme moci zase sbalit své batůžky a vyrazit na výlet. Zavolejte si nás co nejdříve!

Vaši dinokrokové, Hocus a Lotus.