Jste v karanténě a chcete podpořit rozvoj svého miminka? Není snadné miminko zaujmout a najít dostačující množství výukových materiálů, které by na sebe navazovaly, pro domácí výuku. Proto jsme pro vás připravili týdenní kurz, díky kterému máte na celý rok o zábavu vystaráno!


Děti se učí cizí jazyky přirozeně, tak jako jazyk mateřský, až do sedmi let. V tomto období dochází ke stimulaci stejné mozkové části jako u jazyka mateřského. Proto je ideální začít s dětmi komunikovat v cizím jazyce hned od narození. Pokud si nejste jisti jak na to, pojďte do toho s námi!

  • naučíme vás jak trávit čas s dítětem v cizím jazyce
  • neumíte cizí jazyk perfektně? nevadí! ukážeme vám jak na to
  • dozvíte se jak je to s mýty o bilingvismu
  • naučíte se 6 dobrodružství, která můžete s dětmi hrát, zpívat, sledovat a číst v DinoKnihách
  • strávíte s miminkem čas, který si užijete

Jak na to?

Pokud se chcete dozvědět více o metodice, koukněte na náš web „Jak probíhá výuka“ a nebo si rovnou pusťte video (viz níže), které jsem pro vás nahrála.

Těším se na vás v kurzu ONLINE pro maminky,

Veronika & Caleb

Veronika Kölbl:

„Sama jsem maminkou 3 měsíčního miminka a kromě aplikace cizího jazyka při běžných aktivitách si rádi spolu čteme, zpíváme, hrajeme a děláme blbiny. Náš syn Caleb má nejraději, když mu zpívám a u toho imituji text písničky. Hocus a Lotus je naším favoritem od narození. Zde je krátké video, jak si společně hrajeme: Rat´s adventure.