PRÁZDNINY! Paráda, čas někam vyrazit a užít si spoustu zábavy. Přemýšleli jsme jak strávíme podzimní prázdniny a rozhodli jsem se vypravit na výlet do Prahy, kde se koná veletrh hraček ITEA, Baby styl a Game expo. Co vy, jak trávíte prázdniny?

Část prázdninových dnů je za námi a tak jsem se rozhodli se s vámi podělit o naše zážitky z dobrodružství, které jsme prožili v Praze! Na cestu jsme se vydali hned ve čtvrtek ráno, nechtěli jsme promarnit ani chvilku ze školních prázdnin a  hlavně by nám bez vás dětí bylo ty čtyři dny dost smutno. Na výstaviště do Prahy – Holešovice, jsem dorazili ráno v 10:00 abychom o nic nepřišli a mohli zahájit dopolední program ukázkovou hodinou Hocus The Dinocroc.

Veškerý čas jsme trávili hned u pódia, kde probíhali soutěže a ukázkové hodiny. Nejvíce se nám asi líbil závod v přebalování miminek. Nejrychlejší „přebalovači“ miminek nebyli z řad maminek, ale sourozenců! Gratulujeme sourozencům, kteří se opravdu činili a přebalili svého sourozence v rekordním čase. Dalším zajímavým závodem byl kočárkový slalom, kterého se účastnili maminky i tatínci. Jen doufáme, že děti neutrpěly příliš velký šok :-)

Bez nákupů by to ale nebylo ono a tak jsem se vydali na prohlídku jednotlivých stánků. A koho jsme tam nepotkali?! No přece naše kamarády, se kterými spolupracujeme a od kterých si vždy rádi něco koupíme. Nejdříve jsme navštívili naše přátele z VESELÉ NOHAVICE, kde jsem neodolal a vyzkoušel si pár nových modelů na zimu :-) No a nechyběla ani paní ředitelka slevového portálu OD MAMINKY. Díky slevové knížečce jsem si nakoupil se slevou a taky jsem dostal nafukovací balónek :-) „Od maminky“ je vždy vše s láskou a malým bonusem navíc!

Takže milé dětičky, nenechte se rušit od prázdninového programu, utíkejte ven a užijte si dny volna na veletrhu v Praze!

Na co se můžete na výstavišti těšit? No přece na bohatý program pro děti plný soutěží o krásné ceny, vystoupení zpěváků a zpěvaček, představení výukových programů pro děti od miminek až po teenagery, stánky s hračkami, oblečením a spoustou firem, které ví co je pro děti a jejich maminky důležité.

Tak neváhejte a vydejte se na výstaviště ještě dnes! :-)

Váš Hocus a Lotuska