Newsletter: Hocus a Lotus, listopad 2012

Ahoj holky a kluci!

podzimní prázdniny jsou za námi, teď už se můžeme těšit na ty vánoční! Co jste dělali v průběhu podzimních prázdnin? My jsem se vydali za dětmi do Prahy na veletrh ITEA. Bylo to super! Hráli jsme si různé hry a taky rozdávali dárečky 🙂

Nezahálíme ani v těchto zimních dnech. Chystáme společně s dětmi vánoční program, který bude probíhat hned první adventní neděli v TMB. Nebude chybět ani program v  angličtině a zajímavosti ze světa. Budeme moc rádi, když se k nám přidáte a užijete si s námi spousty legrace.

 

KAM SE V LISTOPADU VYDÁ HOCUS A LOTUSKA?

 

V jazykové škole Light Point proběhne v dopoledních hodinách ukázková hodina metodiky výuky Hocus a Lotus určená rodičům a dětem ve věku 1,5 – 3 roky. Ukázkovou hodinu bude provázet i krátká beseda o bilingvní výchově dětí.

 

SOUTĚŽÍTE RÁDI?

 

Připravili jsme pro vás předvánoční soutěž 🙂 Odměnu za výhru si můžete užít sami a nebo obdarovat někoho na kom vám opravdu záleží. Tušíte jaká bude odměna? No přece jeden z našich kamarádů dinokroků. Vyhrajte plyšového Hocuse nebo Lotusku! Informace o soutěži naleznete na stránkách Hocus a Lotus.

Blíží se čas Vánoc a s tím spojené dárečky a výroba přáníček pro naše nejbližší. V prosinci se můžete těšit na celodenní program v TMB, kde nebudou chybět ani dárečky pro naše návštěvníky. Stačí jen dorazit a užít si s námi celý den. Těšíme se na Vás!

Kde nás najdete?

Od nového roku se chystáme do Kuřimi! Takže v druhém pololetí se na nás můžete těšit ve Fit Hany Bany, Nám.1.Května 1081, Brno-Kuřim. Již brzy vám zašleme informace o první ukázkové hodině přímo v Kuřimi 🙂

V listopadu budeme otvírat kurz pro děti do 3 let. Výuka bude probíhat každý pátek ráno od 10:00 – 11:00 v sídle jazykové školy Light Point v Brně – Černovicích. Do kurzu se můžete přihlásit v průběhu celého I. pololetí!

Kompletní seznam výukových míst naleznete ZDE.

Rádi bychom v co nejkratší době zahájili setkání pro maminky s dětmi do 3 let. Jak jste na tom v pátek dopoledne? Nechcete přijít a pohrát si s námi?

 

Seznámit se s námi můžete na ukázkové hodině. Přijedeme za Vámi kam budete chtít. Ovládáme pět světových jazyků a rádi se s vámi o naše znalosti podělíme. Pokud se vás sejde alespoň 8, přijedeme ZDARMA!

Na závěr pár slovíček bez kterých se neobejdeme 🙂

SLOVNÍČEK HOCUS A LOTUS – I.díl

Druhý příběh prvního dílu Hocus a Lotus se jmenuje “Hocus meets Lotus”. Jak již název napovídá Hocus se setká s dinokrokem Lotuskou. Sami se podívejte co všechno společně během jednoho příběhu prožijí!

Hocus meets Lotus

 

 

Hocus meets Lotus
Hocus se potkal s Lotuskou

 

 

 

 

Hocus_and butterfly

 

 

What are you? I am a butterfly!
Kdo jsi? Já jsem motýlek!

 

 

 

Lotus_strawberries

 

 

 

Lotus is picking up strawberries.
Lotuska sbírá jahody.

 

 

 

Hocus and Lotus

 

 

Hocus and Lotus are walking in the park.
Hocus a Lotuska se procházejí v parku.

 

 

 

Mějte se krásně!

Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz

X