Veletrh PRODÍTĚ každoročně přivítá na brněnském výstavišti tisíce rodičů a jejich děti. Bohatý doprovodný program a nabídku vystavovatelů si nenechá ujít ani Hocus s Lotuskou. Brány brněnského výstaviště se otevřou ve čtvrtek 6.března 2014 v 9:00 hod!

slideBVV_2014

I letos se na veletrhu objeví přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu, volnočasových aktivit, finančních produktů pro děti a nebude chybět ani bohatý doprovodný program.

Dinokrokové Hocus a Lotuska si pro vás na letošní ročník PRODÍTĚ připravili bohatý program, soutěže, ukázkové hodiny a také relaxační koutek, který naleznete na našem stánku číslo 174 v pavilonu V.

Po celou dobu výstavy se můžete za námi stavit na náš stánek, kde se dozvíte informace o zábavné metodice výuky cizích jazyků The Adventrues of Hocus and Lotus pro děti od 1,5 roku do 10 let.

Pokud budete unavení, můžete si odpočnout s Hocusem a Lotuskou na našem stánku u pohádky nebo omalovánek.

Na hlavním pódiu v pavilonu V budou probíhat ukázkové hodiny zábavné formy výuky jazyků (AJ, FR, ŠP ) pro děti od 1,5 roku:

ČT 6.3.2014 – 11:00 & 15:00
PÁ 7.3.2014 – 10:00 & 15:00
SO 8.3.2014 – 10:00 & 14:00
NE 9.3.2014 – 10:00 & 14:00

V rámci doprovodného programu se také můžete těšit na hrátky s Žížaláky, školkiádu, veselou pouť s kamarády Jů a Hele, magickou show P. Kožíška a H. Mašlíkové apod…

No a to nejlepší na závěr! Po celou dobu konání veletrhu PRODÍTĚ s námi můžete soutěžit o skvělé ceny. Připravili jsme si pro vás hned dvě soutěže:

SOUTĚŽ o plyšáka jsme pro vás připravili ve spolupráci s ČSOB. Každé dítě, které splní tři soutěžní úkoly, obdrží diplom „první pomoci“ a dáreček. Diplom však není jen tak ledajaký! Když pojistíte vaše dítě v ČSOB, obdržíte plyšáka Hocuse nebo Lotusku, který vás bude chránit na cestách, ať se vydáte kamkoliv.

SOUTĚŽ o pololetní kurz angličtinySoutěžní kupón naleznete v dárkové knížce odmaminky.cz. Vyplněný kupón přineste na náš stánek a těšte se na skvělou výhru!

Už jste naladěni na společné setkání?
My se na vás moc těšíme!

Váš Hocus, Lotus, Magic Teacher: Marička, Silvie, Katka, Barča, Zuzka a paní ředitelka Veronika

PS: Pokud jste si přečetli celý článek, zasloužíte si odměnu :-) a to v podobě 50% slevy na zakoupení vstupenky na veletrh PRODÍTĚ 2014!

Jak postupovat?
1. Zaregistrujte se na webových stránkách www.prodite.cz
2. Zadejte registrační kód k získání 50% slevy: PRODITE14
3. Obdržíte potvrzení registrace, které si za 80Kč vyměníte na veletrhu za plnohodnotnou vstupenku.