únor 2014

Zimní Hocus a LotuskaAhój holky a kluci!

No tak konečně! No tak konečně nám Paní Zima začíná předvádět to správné počasí – mráz a snad i sníh! Právě včas! Vždyť za chvíli tu máme jarní prázdniny 🙂 Hocus s Lotuskou se už nemůžou dočkat! A pokud náhodou o prázdninách sníh nebude, nevěště hlavu – připravili jsme pro vás príma zábavný program v rámci akce Jarní prázdniny s dinokroky!

KAM SE V ÚNORU VYDÁ HOCUS A LOTUSKA?

I díky našim nově vyškoleným magickým lektorkám Hocus s Lotuskou učí děti cizí jazyky nejen v Brně, ale i v mnoha dalších městech – v Praze, Havlíčkově Brodu i Hustopečích 🙂 Jsme moc rádi, že se rozrůstáme po celé České republice! Pokud byste nás chtěli pozvat k vám do školky, školy, městské části, či centra moc rádi se s vámi osobně seznámíme! Neváhejte nás kontaktovat!

V únoru se Hocus s Lotuskou vydají na ukázkové hodiny do Prahy, Havlíčkova Brodu, v Brně do kulturního centra Kotlanka, také do Chrlic, Bohunic a dalších míst.

KOMPLETNÍ PROGRAM NA ÚNOR NALEZNETE ZDE.

 Začátkem března proběhne v Brně VELETRH PRODÍTĚ, kde bude mít stánek i naše jazyková škola Light Point a Hocus s Lotuskou si pro vás děti připravili bohatý program, dárečky a spoustu překvapení! Tak neváhejte 🙂 ! Navíc budou několikrát denně probíhat ukázkové hodiny naší metodiky “The adventures of Hocus and Lotus” POZOR! nejen v angličtině, ale i němčině, francouzštině a španělštině!

Holky a kluci, pokud plánujete narozeninovou oslavu, nově si na ni můžete pozvat i Hocuse s Lotuskou, kteří pro vás a vaše kamarády připraví zábavný program dle vašich přání.

JARNÍ PRÁZDNINY S DINOKROKY

Holky a kluci, přijďte od pondělí 17.2.2014 do pátku 21.2.2014 vždy od 9h do 16h do sídla jazykové školy Light Point v Brně Černovicích, kde vás bude čekat Hocus s Lotuskou a magické lektorky a hlavně zábava a celodenní program v angličtině! Těším se na vás! Více informací ZDE.

KURZY V II.POLOLETÍ

Začíná nám 2. pololetí a my vám nabízíme zábavnou angličtinu s Hocusem a Lotuskou na mnoha místech NEJEN v Brně, ale i v Praze, Havlíčkově Brodě a Hustopečích. Jen si vyberte…

Úplný seznam nabízených kurzů si můžete stáhnout ZDE.

Pokud byste se k nám chtěli přijít podívat do některého kurzu na ukázkovou hodinu, ozvěte se nám, velmi rádi se s vámi seznámíme :-).

SOUTĚŽ

Linduška vyhrála vánoční soutěž!

Naši vánoční soutěž o nejhezčí dopis Ježíškovi vyhrála čtyřletá Linduška z Židlochovic.

Podívejte, jak veselé bylo předání výhry…

Linduško, ještě jednou ti moc gratulujeme 🙂 !

Taky byste chtěli soutěžit s Hocusem a Lotuskou? POZOR! Na únor vyhlašujeme novou soutěž o nejhezčí pohlednici z jarních prázdnin! Soutěž trvá od 17.2.2014 do 28.2.2014 a vyhrát můžete tričko s Hocusem a Lotuskou :-). Pohledy nám zašlete na adresu naší jazykové školy Light Point, Vítězslavy Kaprálové 14, 618 00 Brno. Jako obvykle došlé pohlednice vystavíme na facebooku a vyhraje pohled, který získá nejvíc “lajků”. Už se těšíme na krásné pohlednice z hor, rozhleden nebo měst a jiných zajímavých míst!

Pravidla soutěže:

  • Vaše pohlednice přijímáme od 17.2.2014 do 28.2.2014. Vítěz bude vyhlášen 1.3.2014!
  • Pohlednice zasílejte na adresu Jazyková škola Light Point, Vítězslavy Kaprálové 14, 618 00 Brno a  nezapomeňte prosím uvést věk dítěte a kontakt na Vás!
  • Každý může do soutěže poslat jednu pohlednici.
  • Obdržené pohlednice bude JŠ Light Point zveřejňovat průběžne na stránkách FB Hocus a Lotus v ČR
  • Pohled, který obdrží nejvíce „lajků“ na stránkách do půlnoci 28.2.2014, vyhrává tričko s Hocusem a Lotuskou 🙂 !

A na závěr pár slovíček, tentokrát francouzských… 🙂

SLOVNÍČEK HOCUS A LOTUS

Pátý příběh prvního dílu Hocus a Lotus se jmenuje “La boîte magique”. Co se děti naučí v tomto díle, zjistíte v našem slovníčku.
Hocus and Lotus_winter

 

C´était l´hiver et il faisait froid!

Byla zima a bylo chladno!

 

 

It is cold!

 

Brrr froid… J´ai très froid!

Brrr to je zima…Já mrznu!

 

 

What is it?
Qu´est-ce que c´est? C´est une boîte!
Co je to? To je krabice!

 

 

 

Magic Box

 

Elle ne s´ouvre pas, je n´y arrive pas! Il faut des mots magiques 🙂

Nemůžu to otevřít! Potřebujeme magická slova 🙂

 

 

What else?

 

Qu´est-ce qu´il y a encore dans la boîte?

Co dalšího je v krabici?

 

 

Užijte si krásný únor!

Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
Skype: lightpointcz

X