Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. S tímto heslem se vydala Lotuska do Prahy na závody kočárků – strollering. Ke svému překvapení zjistila, že je více takových, kteří si prostě přišli užít příjemné odpoledne venku, v pohybu a ve zdravém životním stylu :-)

Na více než 30. místech v celé ČR se v neděli 13.4.2014 konal závod kočárků. Třetího ročníku se zúčastnila i Simona Babčáková a Lotuska! Lotuska se rozhodla navštívit pražské děti a proto se vydala do parku, před rokokovým zámkem v Měšicích. Výtěžek letošního ročníku je určen pro neziskovou nadaci Paraple, která pomáhá lidem s s poškozením míchy se navrátit do běžného života.

Akce byla velmi vydařená. Přihlásilo se celkem 36 soutěžících a moje maličkost :-) Ani jsem netušila, že se dá v rámci závodů s kočárky vymyslet tolik kategorií. Vzhledem k tomu, že jsem se do Prahy vypravila sama, zvolila jsem kategorii „pro maminky“, ale soutěžili i děti s kočárky, děti na odražedlech, tatínkové s kočárky, celé rodiny v rámci rodinného závodu, a nechyběl ani závo