Druhý adventní víkend je za námi! Ulice se rozzářily vánoční výzdobou a sněhová pokrývka zahalila krajinu. Domy jsou provoněné vánočním cukrovím a Hocus s Lotuskou připravují vánoční nadílku pro své malé kamarády.

První adventní víkend jsme zahájili s Lotuskou pěkně stylově. Vypravili jsme se na slavnostní rozsvícení vánočního stromečku na náměstí Svobody v Brně. Vánoční stromeček byl slavnostně rozsvícen v 17:00 hod. Přes davy lidí, které s nadšením sledovaly rozsvícení stromečku jsme ztěžka zahlédli koledníky, kteří prozpěvovali vánoční koledy. Byla to ale nádherná atmosféra! Fotogalerii naleznete na našich FB stránkách.

Vánoce jsou prostě parádní:-) Kromě dárečků, na které se všichni těšíme, máme možnost trávit spoustu času právě s vámi! Po páteční procházce po náměstí, se Lotuska vydala do Hustopečí. A víte proč? Jela na dámskou jízdu! :-D V Hustopečích totiž bydlí naše nová kamarádka Zuzka, která bude od ledna 2014 učit děti cizí jazyky v Mateřském centru Cipísek.

Sobotní dopoledne, prvního adventního víkendu, se Lotuska, tentokráte bez mého doprovodu, vydala na výlet za Zuzkou, čerty, Mikulášem, Ledovou královnou a spoustou dětí. V Hustopečích byl totiž Mikulášský jarmark. Na náměstí to žilo. Děti vystupovaly na pódiu, kapela hrála vánoční koledy, Ledová královna rozdávala dětem ledové perníčky a d