prosinec 2013

BYE-PROSINEC

Ahoj holky a kluci!

Konečně jsme se dočkali! Jupííí! Je tady prosinec a to přeci znamená, že budou Vánoce! Mikuláš, Ježíšek, Silvestr, vánoční prázdniny… zkrátka čekají nás samé báječné věci!

KAM SE V PROSINCI VYDÁ HOCUS A LOTUSKA?

V průběhu celého roku cestujeme po České republice a navštěvujeme vás na různých akcích, v mateřských školách a dětských centrech. Pokud byste nás chtěli pozvat k vám do školky, školy, městské části, či centra moc rádi se s vámi osobně seznámíme! Neváhejte nás kontaktovat!

Všichni se asi nejvíc těšíme na Štědrý den, ale na ten si musíme ještě chvíli počkat. A aby nám to čekání líp ubíhalo, připravili jsme pro vás, děti, spoustu vánočních akcí! Hned první adventní víkend mají Hocus s Lotuskou velmi nabitý program! V pátek 29. listopadu odpoledne si půjdou užít rozsvěcování vánočního stromečku na Náměstí Svobody v Brně! Přijďte si s nimi užít tu neopakovatelnou atmosféru zářících světýlek na obrovském stromě! Další den v sobotu 30. listopadu budou nakupovat na Mikulášském jarmarku v Hustopečích.

Holky a kluci, víte, kdo je to Kakánek? Že ne? Pak přijďte v neděli 1. prosince na Purkyňovu 105 v Brně do budovy Technického muzea, kde bude celý den probíhat akce Od adventu do Tří králů a kde se dozvíte, jak se slaví Vánoce v jiných zemích, můžete si vyrobit vánoční ozdoby a hlavně si užít s Hocusem a Lotuskou jejich příběh “The Airplane” v angličtině! Podívejte se do naší facebookové fotogalerie z loňského roku.

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE.

Týden nato, v sobotu 7. prosince dopoledne, si můžete pohrát s Hocusem a Lotuskou na Adventním jarmarku v Černovicích.

KOMPLETNÍ PROGRAM NA DOBU ADVENTU NALEZNETE ZDE.

Holky a kluci, pokud plánujete narozeninovou oslavu, nově si na ni můžete pozvat i Hocuse s Lotuskou, kteří pro vás a vaše kamarády připraví zábavný program dle vašich přání.

KURZY V I.POLOLETÍ

Přestože nám 1. pololetí už bude brzy končit, nikdy není pozdě a do výuky s námi se můžete zapojit kdykoliv!:-)Zábavnou angličtinu s Hocusem a Lotuskou můžete prožívat na mnoha místech v Brně i blízkém okolí. Jen si vyberte…

Úplný seznam nabízených kurzů si můžete stáhnout ZDE.

Pokud byste se k nám chtěli přijít podívat do některého kurzu na ukázkovou hodinu, ozvěte se nám, velmi rádi se s vámi seznámíme :-).

ŠKOLENÍ MAGIC TEACHER

Magic_teachers_1-1024x282

Během dvou listopadových víkendů proběhlo školení magic teacher, na kterém se potkaly lektorky z Prahy, Brna, Jihlavy, Havlíčkova Brodu a Břeclavi a seznámily se zde s narativním formátem metodiky The adventures of Hocus and Lotus. Tak se, milé holky a kluci, už můžete těšit na nové kurzy a lektorky! 

 
A na závěr pár slovíček … opět francouzských 🙂
 
SLOVNÍČEK HOCUS A LOTUS
 
Třetí příběh prvního dílu Hocus a Lotus se jmenuje “La tempête”. Co se děti naučí v tomto díle, zjistíte v našem slovníčku. Sami se podívejte, co všechno společně během jednoho příběhu prožijí!
 
The Storm

La tempête
Bouřka
 
 
 
 
 
 
 
The Wind

Le vent
Vítr
 
 
 
 
 
 

The Rain

La pluie

Déšť

 
 
 
 
 

New house

Hocus et Lotus ont construit une nouvelle maison!

Hocus a Lotuska si postavili nový dům!

 
 
 
 
 

Holky a kluci, přejeme vám krásné Vánoce plné zábavy a splněných přání a těšíme se na vás v novém roce 2014!

Hocus a Lotus

 

Kde nás také najdete:
Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
Skype: lightpointcz

X