červenec & srpen 2015

WELCOME SUMMER HOLIDAYS 2015

Ahoj holky a kluci!

ať už jste předškoláci nebo školáci, jsou před vámi dva měsíce letních prázdnin! Těšíte se? My moc, protože se s některými z vás, budeme vídat mnohem častěji, než v průběhu školního roku 🙂 A to je super.

V červnu jsme pokračovali v oslavách dne dětí. Sešli jsme se s dětmi v Líšni, kde se děti seznámily s prevencí proti úrazu a připravily se tak na letní prázdniny! Děkujeme Kulturnímu centru Kotlanka za organizaci a v září se budeme těšit opět na viděnou v kurzech s Hocusem a Lotuskou! Fotogalerii z líšeňského Dne dětí naleznete na FB.

Ve stejný den, jsme také dováděli s dětmi v Černovicích v rámci programu Z pohádky do pohádky. Přizvali jsem si na pomoc Pata a Mata. A musíme tedy uznat, že děti jsou na tom se svými dovednostmi rozhodně lépe, než naši pohádkoví kamarádi. Podívejte se sami, fotogalerie je uveřejněna na FB.

Na závěr školního roku jsme každého studenta kurzu Hocus a Lotus odměnili magnetem na ledničku. Líbí se vám? My jsem si vyzdobili celou ledničku! Máme kolekci všech 10 magnetů, které reprezentují vždy část z našeho dobrodružství. Pokud jste netrpěliví a nechcete čekat na další vysvědčení, můžete si magentky objednat v jazykové škole Light Point. Celou sérii jsme pro vás vyfotografovali:

DSC_0003 (2)

KAM SE VYDÁ HOCUS S LOTUSKOU V LÉTĚ?

V Brně i v Praze se můžete opět těšit na dobrodružství s Hocusem a Lotuskou v rámci příměstských táborů. Ještě máme posledních pár volných míst, tak si pospěšte!

slider_primestsky_tabor_2014

BRNO

Bystrc – 6.7. – 10.7.2015

Černovice – 3.8. – 7.8.2015 & 17.8. – 21.8.2015

PRAHA 

Měšice u Prahy – 10.8. – 14.8.2015

Letňany – 3.8. – 7.8.2015

Program na letní prázdniny naleznete ZDE.

JAZYKOVÉ KURZY 2015/ 2016

Jazykové kurzy na školní rok 2015/ 2016 jsou téměř všechny naplánovány. Máte se na co těšit! Stačí vyplnit objednávku online na našich webových stránkách a zajistit si tak docházku v místě vašeho bydliště. Díky franchisovým pobočkám se můžete s Hocusem a Lotuskou setkat v Brně, Břeclavi, Hustopečích, Židlochovicích a v Praze.

S kým spolupracujeme a kdo si zamiloval naše dobrodružství?

PRAHA – Jazyková škola AJPRO pod vedením Mgr. Dany Wimmerové – Magická lektorka Dana zajišťuje výuku v Letňanech a na Praze – Sever ( Měšice u Prahy, Klecany a Hovorčovice)

PRAHA – Jazyková škola VELA pod vedením Mgr. Renaty Langové – Magická lektorka Renata zajišťuje výuku na Praze 6 ( Petřiny, Břevnov, Střešovice, Řepy, Vokovice)

BŘECLAV & HUSTOPEČE – Jazyková škola GREEN HILL pod vedením Kristýny Matuškové – Magická lektorka zajišťuje výuku v Břeclavi a v Hustopečích.

BRNO & ŽIDLOCHOVICE – Jazyková škola Light Point pod vedením Veroniky Ivakina, BA – Magické lektorky jazykové školy zajišťují výuku v  Brně (Bystrc, Černovice, Chrlice, Husovice, centrum města, Líšeň, Babice nad Svitavou) a v Židlochovicích.

Těšíme se na vás a přejeme vám krásné a usměvavé léto,

Vaši Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz

X