Po roční spolupráci s lektorkou Mgr. Danou Wimmerovou, franchisovou lektorkou metodiky The adventures of Hocus and Lotus a ředitelkou jazykové školy AJPRO, vám přinášíme zprávy o jejím působení na Praze 18 a Východ.

13422238_822750341190200_5201135158087734826_o

Kde nabízíte jazykové kurzy pro děti, Hocus a Lotus?

Jazyková škola AJPRO sídlí na Praze- východ, v obci Hovorčovice (15 min od metra Letňany). Naše škola vznikla v roce 2005 s myšlenkou poskytovat výuku anglického jazyka v Hovorčovicích a nejbližším okolí a výhledově i po celé Praze, v současné době vyučujeme především v Praze – Letňanech, v Hovorčovicích, v Měšicích a v Klecanech u Prahy, ale mohli jste se s námi setkat i v Bášti a na Praze – Prosek a v Troji.

Jak dlouho se věnujete metodice výuky Hocus a Lotus?

V listopadu 2013 jsem se zúčastnila akreditovaného školení pro Magické lektorky. Následně jsem se rok věnovala výuce pod vedením jazykové školy Light Point. Samostatným franšízantem jsem od září roku 2014, mám za sebou tedy jednoletou zkušenost práce ve franšízové pobočce.

Věnujete se výuce jazyků na plný úvazek?

Náplní mojí práce je provozování jazykové školy AJPRO, výuka angličtiny a samozřejmě vedení franšízové pobočky. Vše je vzájemně provázáno a nelze od sebe oddělit a celkově to je rozhodně práce na více než plný úvazek

Jak dlouho se věnujete výuce anglického jazyka?

Zabývám se výukou anglického jazyka již sedmnáctým rokem, provozuji jazykovou školu a učím jako samostatný lektor (v docházkových, firemních, individuálních i skupinových kurzech, na základních školách, v mateřských školách, centrech i dětských klubech). V posledních sedmi letech se specializuji na výuku angličtiny pro děti předškolního věku a v roce 2013 jsem objevila metodiku Hocus a Lotus, která mě zaujala svou návazností a promyšleným konceptem, takže jsem absolvovala školení, stala se magickou lektorkou a následně i samostatnou franšízantkou.

Naplnil koncept vaše očekávání? 

Mým přáním i posláním je nabízet našim malým klientům to nejlepší, a když jsem se seznámila s metodikou Hocus a Lotus, podařilo se mi obohatit a rozvinout výuku dětí v předškolním věku na jeho maximální potenciální úroveň. Výuka je stále hravá a zábavná, pro děti motivující a naprosto přirozená, a přitom propracovaná do posledního detailu, ucelená, otestovaná na stovkách mateřských škol po celé Evropě a smysluplná. Velmi oceňuji i skutečnost, že je akreditovaná MŠMT ČR. Franšízový koncept mi poskytuje plnou svobodu v mém podnikání (jazyková škola)  a zároveň hodnotnou a skvělou podporu ze strany JŠ Light Point, ať již po stránce metodologické, tak obchodní.

Děkujeme lektorce Daně za odpovědi a přejeme ji mnoho úspěchů s dinokroky Hocusem a Lotuskou!

Jazyková škola Light Point, Veronika Ivakina

Více se dočtete v článku Práce jako poslání na www.franchising.cz.