Dinokrokové Hocus a Lotuska si vedli v roce 2016 dobře a díky své jedinečné metodice oslovili nové studenty v Uherském Hradišti a Kunovicích, kde otevřeli novou pobočku. Stávající pobočky v Praze, Břeclavi, Židlochovicích a Brně nabízejí svým studentům kromě celoročních kurzů i příměstské tábory a víkendové aktivity.

jazykova-skola-pro-deti-logo

Každoročně se podílíme na programu pro děti v rámci mnoha veletržních a edukativních akcích. V roce 2016 jsme se v Brně podíleli na 18 programech jako např. Dinovíkend v TMB, Pohádková advent v TMB, Prototyp – 4 elementy, Pro Dítě, Den Dětí na dvoře MdB, Karneval v Planetáriu apod. Nechyběli jsme ani na celorepublikovém Strolleringu a mnoha dalších akcích v Praze, UH a Břeclavi.

V létě 2016 jsme měli přes 50 dětí na anglických příměstských táborech a už se těšíme na jarní prázdniny! V roce 2017 budeme nabízet jarní příměstský tábor v Brně a Uherském Hradišti.

I nadále se rodiče na prvním místě rozhodují pro výuku anglického jazyka. Nicméně my jsme připraveni, nabídnout svým žákům pět světových jazyků – angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština. Tento fakt vidíme jako jednu z největších předností metodiky The adventures of Hocus and Lotus.

Největší odměnou pro lektorky, je vidět děti zapálené do dobrodružství Hocuse a Lotusky. Před Vánoci jsme pořádali vánoční besídky pro rodiče, v Brně probíhaly v rámci programu Pohádkový advent v TMB, kde děti hrály divadlo v anglickém jazyce. Jejich vystoupení bylo opravdu úžasné a pro rodiče známkou, že metodika výuky je pro děti opravdu zábavná a přínosná.

V roce 2017 se chystáme změnit názvy jednotlivých výukových skupin. Děti budou i nadále rozřazeny podle věku, tak jako doposud. Jejich kurzy však dostanou nová jména: Baby DinoCrocs, Little DinoCrocs, The DinoCrocs, DinoCrocs Junior.

Klademe velký důraz na to, abychom společně s franšízanty fungovali jako tým a ať už nás osloví rodiče v Brně nebo Praze, aby se vždy zorientovali v naší nabídce. Proto jsme v roce 2016 vytvořili nové webové stránky pro každou franšízovou pobočku. Zpětná vazba je velmi pozitivní a tak máme radost, že jsme mohli zjednodušit práci jak našim franšízantům, tak i rodičům, při hledání vhodného místa výuky.

V roce 2017 bychom rádi rozšířili naše pole působnosti. Hledáme zkušené lektory, kteří mají touhu stát se součástí Dinosvěta, který dělá dětem radost! Pokud máte rádi nové výzvy, máte dobrou znalost jednoho z pěti jazyků, který ovládají dinokrokové, přijďte na akreditované školení v rámci programu DVPP a rozšiřte tak své obzory. Nová pobočka může vzniknout právě ve vašem místě bydliště!