duben 2016

banner pro hocus

Ahoj holky a kluci!

a máme tady apríl! Už od 16.století se první aprílový den pojí s legrácky a žertíky. Tradice vznikla jako reakce na změnu zimního období na jarní. Tak ať je vaše jaro veselé a plné radosti 🙂

mazanecHocus už stihl oslavit Velikonoce v Černovicích v rámci Černovického velikonočního programu. Pokud sledujete naše facebookové stránky, tak jste si mohli všimnout, že opět vyhrál 1.místo za nejkrásnější mazanec. To bylo radosti! Koukněte se sami, jak krásný mazanec si do soutěže připravil. Kromě velikonočního programu se v Brně také dinokrokové zapojili do doprovodného programu v rámci veletrhu Pro dítě. Soutěžilo se o pololetní kurz a v dubnu tomu nebude jinak, tak čtěte dále!

Byl to opravdu měsíc plný dovádění. Ale nebojte, i v dubnu nebudeme lenošit a potkáme se na dalších zajímavých akcích.

KAM SE VYDÁ HOCUS S LOTUSKOU V DUBNU?

Duben bude opravdu hektický, protože Hocus s Lotuskou budou trávit čas s dětmi hned v 5 městech! Čeká nás totiž jedinečná akce, STROLLERING – ZÁVODY KOČÁRKŮ. Že jste o tom neslyšeli? To není možné! Připravte kočárky a odrážedla a hurá do pohybu s maminkou i tatínkem!

Podívejte se sami co jsme si pro vás připravili:

  • PRAHA – VELETRH FOR KIDS – VÝSTAVIŠTĚ LETŇANY – čtvrtek 7.4. – neděle 10.4.2016
  • PRAHA – STROLLERING – PARK STROMOVKA – neděle 10.4.2016
  • BRNO – STROLLERING – MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ – neděle 10.4.2016
  • HRADEC KRÁLOVÉ – STROLLERINGneděle 10.4.2016
  • BŘECLAV – STROLLERING – POD ZÁMKEM – neděle 10.4.2016
  • STARÉ MĚSTO – DEN ZEMĚ – Společnost REC GROUP – sobota 30.4.2016

No a pokud jste z řad lektorů,pedagogů či akčních maminek, tak vás srdečně zveme na školení pro naše skvělé MAGICKÉ LEKTORKY, které proběhne o víkendu 23.4.-24.4.2016 v Brně!

Kompletní informace o pořádaných akcích najdete v našem DINO-programu.

SOUTĚŽTE S NÁMI

proditeV březnu se v rámci veletrhu PRO DÍTĚ soutěžilo o CDéčka, DVDíčka, kalendáře, magnetky a pololetní kurz anglického jazyka Hocus a Lotus. Výherkyní pololetního kurzu se stalaKlárinka a už semoc těšíme, až se s ní v září 2016 potkáme v kurzu 🙂

V dubnu budeme soutěžit o spoustu věcných cen! Můžete vyhrát pexeso s dobrodružstvím dinokroků Hocuse a Lotusky, magnetky na ledničku, pololetní kurzy a také slevové kupóny ve výši 1000 Kč na naše kurzy. Prostě výhrami opravdu šetřit nebudeme! Kdy a kde je možné se zapojit do soutěže? Přihlaste se do soutěže STROLLERING – závody kočárků v Praze, Brně, Hradci Králové nebo Břeclavi a těšte se na jednu z uvedených cen!

MAGICKÉ LEKTORKY

Jazyková škola Light Point rozšiřuje svůj tým lektorů po celé ČR! Pokud máte ve svém okolí jazykově zdatné kamarády nebo kamarádky, kteří mají na prvním místě touhu trávit čas s dětmi, rádi je přijmeme do naše ho týmu. Více se můžete dočíst na našich stránkách v novinkách. Školení se blíží! Nejbližší termín je v dubnu 2016.

Těšíme se na vás a přejeme vám krásné dubnové dny,

Vaši Hocus a Lotuska

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz

X