leden 2016

Bye_12_1

Ahoj holky a kluci!

prázdniny jsou téměř za námi. My už se nemůžeme dočkat, až se zase potkáme v kurzech a prožijeme společně další dobrodružství.  Ne, že bychom se v prosinci málo viděli, ale i tak už je nám po vás smutno. A když už mluvíme o prosinci, poohlédněme se společně zpět. Zatímco Hocus trávil čas v Brně a v Podolí u Uherského Hradiště, Lotuska se vydala do Prahy. V Praze se totiž konaly vánoční besídky a ty si rozhodně nemohla nechat ujít! Vřele doporučujeme všem, aby se koukli na FB, kde mohou zavzpomínat 🙂

V roce 2015 jazyková škola Light Point, výhradní zástupce akreditované metodiky The adventures of Hocus and Lotus v ČR, rozšířila své pole působnosti díky novým franchisovým pobočkám. Nyní se můžete seznámit s dinokroky v Praze, Brně a Břeclavi:

  • BRNO – Light Point – master franchisa pro celou ČR
  • PRAHA – AJPRO – franchisová pobočka pro Prahu Sever – Letňany, Hovorčovice, Měšice, Klecany
  • PRAHA – VELA – franchisová pobočka pro Prahu 6 – Petřiny, Dejvice, Bílá Hora, Břevnov, Vokovice a Střešovice
  • BŘECLAV – GREEN HILL – franchisová pobočka pro Břeclav, Hustopeče a okolí

KAM SE V LEDNU VYDÁ HOCUS S LOTUSKOU?

Na leden jsem si připravili několik akcí, abychom si opravdu užili společně vstup do nového roku! Myslíme i na ty, kteří nás ještě dobře neznají a chtějí se seznámit s příběhy, které prožíváme s malými i velkými. Pokud se vám naše zábavná výuka bude líbit, můžete se od II. pololetí zapojit do našich hodin. Budeme otvírat nové kurzy v Praze i Břeclavi.

  • BRNO – VESMÍRNÝ KARNEVAL – Hvězdárna a planetárium Brno – 23.1.2016

Tomu nebudete ani věřit, ale Hocus se seznámil s Darth Vaderem! Kluci si tak padli do noty, že společně pořádají pro všechny holky a kluky karneval a to přímo v planetáriu. To si nemůžete nechat ujít, protože kromě soutěže o nejlepší masku, vesmírné chůze, černé díry a a tomboly vás také čeká jazykové okénko pro astronauty. Hlavní cenu přinese Hocus, jeden z vás se může těšit na pololetní kurz angličtiny!

  • PRAHA – Ukázková hodina – angličtina a italština

Ve středu 20.1. od 16:00 hod se na vás budeme těšit ve studiu Bořislavka a hned následující den ve čtvrtek 21.1. od 17:15 v MC Císařka na Petřinách. Nové kurzy zahajujeme již v únoru a tak je nejvyšší čas se seznámit s dobrodružstvím Hocuse a Lotusky a stát se bilingvní rodinou!

Kompletní seznam akcí naleznete na našich stránkách.

SOUTĚŽTE S NÁMI

juliankaTramtadadá! Vyhlášení prosincové soutěže o plyšáka Hocuse/ Lotusky je tady. Do soutěže se zapojilo celkem 73 dětí, které namalovaly vánoční pohlednici dinokrokům, v rámci vánočního programu “Od Adventu do Tří Králů”. Nejvíce lajků na našich FB stránkách získala dvouletá Julianka, která je studentkou jazykové školy Light Point. Gratulace jsme stihli ještě před Vánoci a Julianka měla radost 🙂

Soutěžilo se i v Praze. A vítězem (s krásnými 40ti hlasy) se stává ….dvouletá Sandra z Prahy – Letňan. které tímto blahopřejeme k výhře pololetního kurzu angličtiny ve Studiu Motýlek. Na krásném stříbrném místě se umístil 4 letý František s 21 hlasy a bronzová medaile patří 19ti měsíční Terezce, která získala 16 hlasů. Všem dětem, které se zúčastnily naší soutěže ze Stříbrných vánočních dní 2015, moc děkujeme a vítězce ze srdce blahopřejeme!

I v lednu se budete moct zapojit do soutěže o pololetní kurz angličtiny! Soutěž bude probíhat v rámci VESMÍRNÉHO KARNEVALU v Brně, Hvězdárna a planetárium, Kraví Hora. Těším se na vás!

PODĚKOVÁNÍ

Na závěr bychom rádi poděkovali rodičům i dětem za úžasný rok. Jsme rádi, že můžeme společně prožívat dobrodružství v rámci výuky i mimo ni. Jste prostě super kamarádi!

Díky patří i všem lektorkám – Dana Wimmerová, Renata Langová, Kateřina Benešová, Kristýna Matušková a Marička Milchevich, které si zamilovaly nás nezbedné dinokroky a vždy připraví zajímavé hodiny plné zábavy. Přejeme vám mnoho radosti a pohody v novém roce a těšíme se na společné chvíle 🙂

Těšíme se na vás a přejeme vám krásné lednové dny,

Vaši Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz

X