Přejete si k vánocům plyšového kamaráda Hocuse nebo Lotusku? Soutěžte s námi a vyhrajte jednoho z kamarádů dinokroků jako odměnu za vaši píli!

SOUTĚŽ o nejlepšího vlastnoručně vyrobeného Hocuse nebo Lotusku

Máte rádi naše kamarády dinokroky a chybí vám doma? Vyrobte si vlastního Hocuse nebo Lotusku a podělte se s námi o fotografii. Nejlepší výrobek bude odměněn plyšovou hračkou Hocuse nebo Lotusky!

Stačí nahrát fotografii s Hocusem nebo Lotuskou, které vlastnoručně vyrobíte. Jako materiály k vyrobě můžete použít papír, modurit, látku, prostě cokoliv :-) Ten kdo získá nejvíce „lajků“ obdrží od jazykové školy Light Point ještě do vánoc jednoho z plyšáků!

První cenu získá ten, kdo nahraje fotografii na našich FB stránkách do alba SOUTĚŽTE s Hocusem a Lotuskou o  nejlepší výrobek a obdrží nejvíce „lajků“. Nahrávejte pouze fotografie, na kterých bude výrobek/ napodobenina Hocuse a Lotusky, ostatní fotografie budou odstraněni. K fotografii vždy uveďte křestní jméno dítěte a věk.

Pravidla soutěže:

  • Obrázky přijímáme od 10.11.2012 do 12.12.2012. Vítěz bude vyhlášen do 13.12.2012.
  • Snímky musí být nahrány na FB stránkách Hocus a Lotus v ČR ve výše uvedeném albu s krátkým popiskem.
  • Obrázky mohou být fotografie JPG formátu.
  • Každý může do soutěže přihlásit až 5 snímků.
Těšíme se na všechny fotografie!
Hocus a Lotus

PS: Pokud nevyhrajete, nesmutněte. Plyšáka Hocuse a Lotusky můžete zakoupit v jazykové škol Light Point po celý rok za 325Kč!