Newsletter Hocus a Lotus: prosinec 2012

Ahoj holky a kluci!

jak si užíváte Advent?! My úplně parádně 🙂 Na první adventní neděli jsme byli pozváni do Technického muzea v Brně, kde jsme pořádali celodenní program “Od Adventu do Tří Králů”. Po celý den jsme na jednotlivých stanovištích vyráběli dárečky, ozdoby na stromeček, vánoční přání a naučili se spoustu nových věcí o vánočních zvycích v České republice. Na oplátku jsme seznámili děti také se zvyky v zahraničí – Anglie, Amerika, Španělsko a Francie. Děti si odnesly svoje výtvory, sladkosti a taky malé dárečky. Naši malí kamarádi z kurzů Hocus a Lotus ukázali rodičům jak zvládají angličtinu na besídce a taky se s námi vyfotili. Bylo to moc fajn a už se těšíme na další společnou událost!

Celou fotogalerii z TMB najdete na našich FB stránkách 🙂 Jooo a taky tam byla televize! Koukněte na krátký záznam 🙂

Pokud vám to nevyšlo a nebyli jste na první adventní neděli společně s námi v TMB, přijďte za námi tuto sobotu do Kuřimi na Mikulášský jarmark, kam se společně s Lotuskou chystáme. Bude to zábava a dozvíte se o naší další ukázkové hodině 🙂

KAM SE V PROSINCI VYDÁ HOCUS A LOTUSKA?

  • UKÁZKOVÁ HODINA – úterý 4.12.2012 – Bistro Le Social  – od 11:00 – 12:00. Ukázková hodina je určena rodičům a dětem od 6 měsíců – 1,5 roku! Pokud se na ukázkovou hodinu chystáte, napište nám prosím mailem jméno a věk Vašeho dítěte.
  • Mikulášský jarmark v Kuřimi – sobota 8.12.2012 – Náměstí Osvobození, Kuřim – od 14:00 – 16:00 – přijede Hocus a Lotuska na jarmark a zapojí se do odpoledního programu.
  • UKÁZKOVÁ HODINA – středa 12.12.2012 (čtvrtek 13.12.2012) – Fitness Hany Bany, Kuřim  – od 10:00 – 11:00. Ukázková hodina je určena rodičům a dětem od 1,5 – 3 let! Pokud se na ukázkovou hodinu chystáte, napište nám prosím mailem jméno a věk Vašeho dítěte.
  • UKÁZKOVÁ HODINA – pondělí 10.12.2012 (čtvrtek 13.12.2012) – Fitness Hany Bany, Kuřim  – od 17:00 – 18:00. Ukázková hodina je určena dětem od 3 let! Pokud se na ukázkovou hodinu chystáte, napište nám prosím mailem jméno a věk Vašeho dítěte.

SOUTĚŽÍTE RÁDI?

 

Připravili jsme pro vás předvánoční soutěž 🙂 Odměnu za výhru si můžete užít sami a nebo obdarovat někoho na kom vám opravdu záleží. Tušíte jaká bude odměna? No přece jeden z našich kamarádů dinokroků. Vyhrajte plyšového Hocuse nebo Lotusku! Informace o soutěži naleznete na stránkách Hocus a Lotus.

NOVĚ OTEVŘENÉ KURZY

V listopadu jsme zahájili výuku pro děti ve věku od 1,5 roku do 3 let. Výuka probíhá každý pátek ráno od 10:00 – 11:00 v sídle jazykové školy Light Point v Brně – Černovicích. Do kurzu se můžete přihlásit v průběhu celého I. pololetí!

NOVINKA!!!!!!! V prosinci zahajujeme výuku pro děti do 1,5 roku! Výuka probíhá každý úterý ráno od 9:00-9:30 v Bistru Le Social v brně na Úvoze 80. Do kurzu se můžete přijít podívat. Budeme rádi, když nám předem zašlete e-mail:-)

Od nového roku se chystáme do Kuřimi! Takže v druhém pololetí se na nás můžete těšit ve Fit Hany Bany, Nám.1.Května 1081, Brno-Kuřim. Již brzy vám zašleme informace o první ukázkové hodině přímo v Kuřimi 🙂

Kompletní seznam výukových míst naleznete ZDE.

 

Seznámit se s námi můžete na ukázkové hodině. Přijedeme za Vámi kam budete chtít. Ovládáme pět světových jazyků a rádi se s vámi o naše znalosti podělíme. Pokud se vás sejde alespoň 8, přijedeme ZDARMA!

 

 

Na závěr pár slovíček bez kterých se neobejdeme 🙂

SLOVNÍČEK HOCUS A LOTUS – I.díl

Třetí příběh prvního dílu Hocus a Lotus se jmenuje “The Storm”. Co se děti naučí v tomto díle, zjistíte v našem slovníčku. Sami se podívejte co všechno společně během jednoho příběhu prožijí!

The Storm

 

The Storm

Bouřka

 

 

The Wind

 

The Wind

Vítr

 

 

The Rain

 

The Rain

Déšť

 

 

New house

 

Hocus and Lotus built a new house!

Hocus a Lotuska si postavili nový dům!

 

 

Mějte se krásně a užijte si VÁNOCE!

Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz

X