Ve stejný den a čas, v neděli 23.dubna, se na 38 místech v České republice uskuteční již 6.ročník závodů kočárků! A dinokrokové Hocus a Lotuska nebudou chybět.

zavody kocarku

Dříve než vás seznámíme s místy, kde se budeme této jedinečné akce účastnit, vás seznámíme se strolleringem. Strollering je sportovní chůze s kočárkem a cílem závodů je ujít zhruba 100 kroků co nejrychleji. Každoročně se soutěží v několika kategoriích:

  • maminky s kočárkem
  • tatínci s kočárkem
  • celé rodiny s kočárkem

V loňském roce se závodů zúčastnilo v 51 městech na více jak 1145 kočárků!

V roce 2017 se závody uskuteční nejen v České republice, ale také v Polsku a na Slovensku. Dinokrokové nezahálejí a rozhodli se do soutěže zapojit ve 3 městech:

  • Praha 10 – Záběhlice 

Pražské rodiny se mohou těšit na stanoviště s magickou lektorkou Danou a Lotuskou. Kromě aktivit, které budete moci plnit na stánku se také můžete těšit na výhry, které dinokrokové věnují do soutěže: pololetní kurz angličtiny a další drobné dárkové předměty. Mimo jiné obě již pilně trénují na závody a hodlají se zapojit, tak si namažte pod kolenama!

Můžete se těšit na bohatý doprovodný program, včetně závodu maskotů!

  • Brno – Riviéra

Brněnské rodiny stráví odpoledne s magickou lektorkou Veronikou a Lotuskou. Do soutěže se taktéž rozhodly věnovat pololetní kurz anglického jazyka a další dárečky, které nesou logo dinokroků Hocuse a Lotusky. Na stanovišti u dinokroků si můžete omalovat obrázek a nebo zahrát hru, taknás určitě navštivte! No a do které skupiny soutěžících se zapojíme v Brně? Nechte se překvapit!

Brněnský doprovodný program pro malé i velké, chystá se závod i na odrážedlech :-)

  • Kunovice – Areál Jízdy Králů

V neposlední řadě, bychom vám rádi představili nejen nové místo konání 6.ročníku strolleringu, ale i naši „novou“ magickou lektorku Slávinku, která ve spolupráci s SVČ Klubko a město Kunovice připravuje tento úžasný program! Jsme moc rádi, že jsme se mohli stát organizátory v Kunovicích a věříme, že nás přijdete podpořit. My vás za to také odměníme nejen krásnými cenami, ale i společných časem. Těšíme se na všechny účastníky.

Kunovický doprovodný program zabaví celou rodinu, těšíme se na vás!

strollering 2016

strollering 2016strollering strollering

Přihlášky na závody můžete vyplnit na oficiálním webu strolleringu, kde si vyberete místo, které vám nejvíce vyhovuje. Výtěžek ze závodů poputuje na různé charitativní akce. Těšíme se z toho, že můžeme přispět potřebným a přitom prožít jedinečný čas!

Tým magických lektorek, Hocus a Lotuska