Dětský příměstský tábor pro děti od tří let v Praze a v Brně. Celodenní program v angličtině plný kreativních aktivit a dobrodružných příběhů s dinokroky Hocusem a Lotuskou.

Chcete vašim dětem zajistit zábavné a dobrodružné léto? Seznamte je s Hocusem a  Lotuskou, kteří zaujmou děti v každém věku. Kromě toho, že se dostanou do kreativního a tvůrčího prostředí, vplují snadno do anglického jazyka a stráví celý den v kolektivu svých vrstevníků.

campEnglish summer camp

Dopolední program zahajujeme hledáním pokladu, který nám napoví, co se bude celý den dít. Každý den přináší nová překvapení. Děti se vždy těší na ranní překvápko a příběh, který je seznámí s novým dobrodružstvím Hocuse a Lotusky. Díky divadýlku, zpěvu a tvořivým aktivitám si děti zažijí novou slovní zásobu a naučí se přirozeně cizí jazyk.

English summer campanglický tábor

Odpolední program trávíme mimo prostory jazykové školy. Chodíme do lesa, na výlety, na bazén či do muzea. Program je vždy přizpůsoben skupince dětí, která se přihlásí. Každý den je jiný, nudit se s námi vaše děti rozhodně nebudou.

Za snaho a píli děti na konci týdne obdrží diplom, odměnu a odnesou si to nejcennější! Spoustu zážitků a znalost cizího jazyka, kterou jim nikdo nevezme :-)

Sebou vaše děti nic nepotřebují! Vše obdrží na místě. Tričko Hocus a Lotus si děti zamilují hned první den, zdravé a chutné svačinky i obědy zajistíme na místě. O vaše děti se postarají vyškolené magické lektorky, které mají dlouholetou praxi s výukou jazyků i metodikou The adventures of Hocus and Lotus.

Termíny a přihlášky najdete na našem webu:

Doporučujeme včasnou rezervaci!

Váš Hocus a Lotuska