Hocus s Lotuskou se letos opět zúčastnili 6.ročníku závodů kočárků – STROLLERINGu na třech místech v ČR. Rádi bychom vám tímto předali své zkušenosti a zážitky. Pokud vás tato akce oslovila, přihlaste se za rok a užijte si tento výjimečný den společně s námi!

6.ročník závodů kočárků probíhal ve 40 městech v ČR, SR a Polsku dne 23.4.2017! Celkem se zúčastnilo přes 1200 kočárků a na akci se vybralo 140 010 Kč, které byly darovány potřebným dětem.

Dinokrokové Hocus a Lotuska si tuto akci velmi oblíbili a zúčastnili se jí ve 3 městech ze 40 :-) V Kunovicích jsem se stali organizátory celé akce a věříme, že v následujících letech budou počty maminek, tatínků a dětí, zapojených do závodů, jen stoupat!

Brno

V Brně se na akci dostavilo 41 účastníků, kteří přispěli celkovou částkou 4 000 Kč na nemocné děti. Organizaci zvládla opět na jedničku s hvězdičkou „1*“ skvělá cvičitelka Dominika Ravčuková. Děkujeme i úžasné moderátorce Pavlíně Vitázkové, která nás provedla celým odpolednem. V rámci doprovodného programu si děti pohrály s Lotuskou, opičákem z Bonga, tetami z Chůvičky a nechyběly ani dobroty od výrobce českého Ghíčka. Maminky, tatínci, rodinky i děti na odrážedlech vyhráli spoustu krásných cen včetně pololetního kurzu angličtiny od brněnské pobočky jazykové školy Hocus a Lotus.

Fotogalerie z Brna zde :-)

FB profil zde :-)

Kunovice

V Kunovicích u Uherského Hradiště se konal závod poprvé. Premiéru měl Strollering díky nové pobočce Hocuse a Lotusky v tomto městě. Magická lektorka Zdislava se zhostila všech příprav a ve spolupráci s městem a Střediskem volného času Klubko ve St.Městě se postarala o chod akce. Na akci přišlo celkem 30 rodin, které přispěly celkovou částkou 1 750 Kč na domov pro osoby se zdravotním postižením v Kunovicích Na Bělince. Letos akci moderovala lektorka Strolleringu paní Ivana Michalíková. V rámci doprovodného programu děti zdobily perníčky ve tvaru kočárků s Hocusem, zúčastnily se ukázkové hodiny a skákaly na nafukovacím hradu. Výherkyní pololetního kurzu angličtiny se stala Kristýna J. s 2letým dítětem. Gratulujeme!

Fotogalerie z Kunovic zde :-)

FB profil zde :-)

Praha – Záběhlice

Pražské závody kočárků navštívila Lotuska společně s magickou lektorkou Danou a připravily pro děti doprovodný program a magnetky, které obdržely na památku. V Praze se zúčastnilo závodů zhruba 80 rodin a vybraná částka přesáhla 30 000 Kč. Vybraná suma byla věnována chlapcům, kteří trpí nemocí slaných dětí – cystickou fibrózou. V závěru dne se losoval výherce pololetního kurzu na příští školní  rok 2017/2018, který vyhrál šestiletý Nicolas H. z Prahy 10. Dárkový certifikát byl zaslán poštou a těšíme se na nového studenta!

FB profil zde :-)
I přes nepřízeň počasí jsme rádi, že se závodů zúčastnilo 1200 závodících včetně maskotů Hocuse, Lotusky a Bonga. Děkujeme za povzbuzování, fandění, fotografování a následné sdílení. Máme radost, když vidíme nadšené děti a jejich rodiče :-)

Těšíme se opět za rok!

Dinokrokové a magické lektorky