únor 2015

Bye-3

Ahoj holky a kluci!

lednový měsíc utekl jako voda. V pátek jsme si všichni užili pololetní prázdniny a někteří se doma pochlubili i vysvědčením. Také máte samé jedničky? 🙂 My jsme obdrželi od naší paní ředitelky jednu obrovitánskou 1 s hvězdičkou!

V lednu jsme se společně s magickou lektorkou Barčou vydali do bystrckého rodinného centra Klubák, kde jsme strávili moc hezké odpoledne. Mimo jiné se tam také soutěžilo o pololetní kurz angličtiny. Mysleli jsme i na nové kamarády, pro které jsme zorganizovali ukázkové hodiny v Brně na Kolišti a také v Praze 6, v MC Císařka.

Pokud jste s námi nebyli ani na jedné z výše uvedených akcí, podívejte se na naši fotogalerii:

KAM SE V ÚNORU VYDÁ HOCUS S LOTUSKOU?

V únoru se chystáme hned na dvě akce v Praze! Pokud chcete provětrat vaše zvířecí kostýmy, doporučujeme vám navštívit REJ ZVÍŘÁTEK a nebo MASOPUSTNÍ PRŮVOD. Brněnské děti se už nemohou dočkat jarních prázdnin, které tradičně budeme trávit společně v jazykové škole Light Point v rámci PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA.

Kdy a kde nás najdete?

  • PRAHA – REJ ZVÍŘÁTEK – pátek 6.2.2015 – CVČ MĚŠICE – 16:00 – 18:00 hod.
  • PRAHA – LETŇANSKÝ MASOPUST – sobota 14.2.2015 – Letňany – od 10:30 hod.
  • BRNO – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – pondělí až pátek 23.2.-27.2.2015 – Light Point – 8:00 – 16:00

Kompletní seznam akcí naleznete na našich stránkách.

V druhém pololetí otvíráme nové kurzy v Brně a v Praze. Stačí si jen vybrat. Pokud si nebudete vědět rady, pošlete nám mail nebo zavolejte. Rádi vám pomůžeme najít kurz v okolí vašeho bydliště. Kompletní nabídku kurzů naleznete na našich stránkách!

SOUTĚŽTE S NÁMI

Verunka_soutez_V lednu se soutěžilo o pololetní kurz angličtiny u lektorky Barči v Bystrci. A takto vypadají radostné jiskřičky šťastné Verunky, která vyhrála soutěž o pololetní kurz s námi – na takové sluníčko se v hodinách moc těšíme!

V únoru odměníme každé dítě, které zašle Hocusovi a Lotusce pohled z jarních prázdnin, drobným dárečkem. Pohledy můžete zaslat na adresu jazykové školy: Hocus & Lotus, V.Kaprálové 14, 61800 Brno. Nezapomeňte přidat i zpáteční adresu 🙂

MAGICKÉ LEKTORKY

Jazyková škola Light Point rozšiřuje svůj tým lektorů po celé ČR! Pokud máte ve svém okolí jazykově zdatné kamarády nebo kamarádky, kteří mají na prvním místě touhu trávit čas s dětmi, rádi je přijmeme do naše ho týmu. Více se můžete dočíst na našich stránkách v novinkách. Školení se blíží! Nejbližší termín je v květnu 2015.

Těšíme se na vás a přejeme vám krásné únorové dny,

Vaši Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz

X