Jazyková škola Light Point je výhradním zástupcem inovativní metodiky výuky jazyků „The adventures of Hocus and Lotus“ v České republice. Metodika výuky jazyků pro děti ve věku 1,5 roku až 10 let byla akreditovaná MŠMT ČR v roce 2012.

fransiz2

I přesto, že mnoho lidí sní o vlastím podnikání, počáteční investice jsou často nepřekonatelnou překážkou. Nicméně franšízový koncept je ideální alternativa, která začínajícímu podnikatelskému subjektu otevře cestu k vlastnímu podnikání.

Pro lektory jazyků toto pravidlo platí více než pro ostatní. Ne každý lektor se rozhodne pro otevření vlastní jazykové školy a tak často spolupracuje s několika jazykovými školami, složitě sestavuje každoročně nový harmonogram výuky tak, aby zvládl pokrýt veškeré životní náklady.

Jako franšízant metodiky „The adventures of Hocuse and Lotus“ se vyvarujete rizik, se kterými se potýkají začínající podnikatelé. Nabízíme nejen ucelený metodický a podnikatelský koncept, ale i profesionální podporu po celou dobu podnikání.

Výhody, které přináší dinokrokové Hocus a Lotuska:

  • ucelený metodický koncept v 5 světových jazycích: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština
  • vzdělávání: pod vedením profesionálů absolvujete intenzivní školení, které rozšíří vaše znalosti v oblasti organizace práce, administrativy, podnikání a pedagogické know-how jedinečné metodiky
  • značka – metodiku si oblíbilo přes 4000 lektorů v Evropě (Itálie, Francie, Velká Británie…)
  • minimální riziko v podnikání – franšízanti zahajují činnost pod vedením profesionálů jejichž cílem je maximalizovat jejich úspěch

Jazyková škola Light Point provozuje 2 pobočky v Brně, které zajišťují výuku v Brně a jeho okolí. Dále spolupracuje s franšízovými pobočkami v Praze – Sever, Praze 6 a v Břeclavi.

Pro zájemce o spolupráci připravujeme každoročně školení, nejbližší termín je v srpnu 2015! Nenechte si ujít příležitost stát se součástí týmu magických lektorek metodiky The adventures of Hocus and Lotus.