Už vás nebaví zaměstnanecký poměr, ale nemáte dostatek zkušeností s otevřením vlastní obchodní společnosti? Naplňte si své životní sny pomocí franšízové licence, udělejte ze sebe šéfa a bez rizika zahajte vlastní podnikání! Přečtěte si „10 důvodů proč se stát franšízantem“ a udělejte životní rozhodnutí!

franchis

1. Business na klíč 

Rozhlédněte se kolem sebe! Je kolem nás mnoho podnikatelů, kteří mají vlohy pro vedení úspěšné společnosti, ale nemohou ji sami založit. Důvody mohou být různé. Nedostatek finančních prostředků, neschopnost vyjednat dobré smluvní podmínky anebo nedostatek sebevědomí, které je potřeba pro ukončení dosavadní práce a založení si vlastní firmy.

> Zakoupením franšízové licence eliminujete všechny těžkosti spojené s prvními kroky v podnikání!

2. Ověřený koncept

Vyhněte se prvotním nesnázím v podnikání. Zakupte si franšízový koncept, který je ověřený a plně funkční. Každý franšízor má již vyvinutý koncept, který jednoduše následujete. Franšízový koncept je vždy nastaven tak, aby franšízant byl produktivním a úspěšným podnikatelem.

> Zaběhnutý koncept eliminuje fázi “ pokus a omyl“ a další běžné obtíže spojené s podnikáním.

3. Vyšší pravděpodobnost úspěchu

Koupit si franšízovou licenci, nebo zahájit vlastní podnikání? V tom je velký rozdíl! Franšíza nabízí již funkční koncept, díky němuž je pravděpodobnost úspěchu vyšší, než u nově založené společnosti. Pokud splníte jednotlivé kroky franšízového konceptu, stanete se úspěšnými podnikateli.

> Franšíza je cesta k úspěšnému podnikání.

4. Firemní image a povědomí o značce

Bez image a značky se špatně začíná! Pokud však zakoupíte podíl franšízového konceptu, který si již vytvořil firemní image a povědomí o značce, klienti se budou cítit lépe.

> Staňte se součástí korporátního image.

5. Je snazší získat franšízu

Využijte dobrého jména franšízora a staňte se franšízantem. Věřitelé (bankovní instituce) jsou přístupnější k poskytnutí půjčky franšízantovi, protože mají větší jistotu v návratnosti vynaložených investic. Některé franšízové systémy navíc nabízí vlastní možnosti půjček a financování pro nové partnery.

> Franšízantem se můžete stát i bez úvěru.

6. Školení

Většina franšízových společností nabízí 1-4 týdenní školící program, který probíhá v korporátních prostorách. Toto je jedna z dalších věci, která významně odlišuje franšízovou společnost od ostatních. Franšízor vás naučí jak vést vlastní franšízovou pobočku stejným způsobem jakým je vedena ta mateřská. Školící program vám zajistí snadné podnikání a především možnost úspěchu bez rizik, kterým byste čelili při vlastním podnikání.

> Získejte know-how bez rizika.

7. Neustálá podpora

Když si zakoupíte franšízu, nejste nikdy sami! Vždy budete mít podporu franšízora a jistotu, že jste součástí neustále rozrůstající se rodiny. Vždy máte možnost zavolat franšízorovi nebo dalším frašízantům a požádat o radu.

> Podnikat se dá i bez stresu, stačí jen mít se na koho se obrátit.

8. Marketing

Nelámejte si hlavu nad propagací. Většina franšízových společností zajišťuje propagaci franšízového konceptu. Franšizor se stará o veškerou reklamu spojenou s propagací značky. V případě, že franšizor nezajišťuje celý marketingový systém, obdržíte informace, jak se můžete do propagace zapojit.

> Marketing je komunikativní prostředek mezi vámi a vaším klientem.

9. Exklusivita

Když si kupujete franšízu, současně si kupujete i výhradní právo na určitou oblast, kde budete podnikat. Franšízor povolí jen určitému počtu franšízantů podnikat v dané oblasti.

> Staňte se exklusivními  franšízanty!

10. Řetězec franšízových poboček

Nemusíte se omezit jen na jedno podnikatelské místo. Když se stanete franšízantem, můžete profesně růst v rámci frašízového konceptu. Jakmile se stanete úspěšným franšízantem, dalším krokem je stát se několikanásobným franšízantem.

Jakmile máte rozjetý jeden franšízový koncept s dobrým managerským týmem, můžete se začít soustředit na další oblast svého působeni. Mnohonásobní vlastnici franšíz mohou tak zněkolikanásobit své příjmy. Vlastnictví několika franšízových oblastí může být velmi lukrativní.

> Díky franšíze můžete růst každým dnem!

Chcete se dozvědět více o franšízové licenci metodiky The adventures of Hocus and Lotus? Kontaktujte jazykovou školu Light Point, která má exklusivní zastoupení pro celou ČR.