Newsletter Hocus a Lotus: březen 2013

BVV_PRODITE

Ahoj holky a kluci!

jak si užíváte první jarní sluníčko? No není to paráda, když se dá vyrazit ven bez šály, čepice, rukavic a dalších vrstev navíc? Kromě sluníčka se taky můžeme radovat ze spousty akcí, díky kterým budeme trávit čas společně 🙂

KAM SE V BŘEZNU VYDÁ HOCUS A LOTUSKA?

UKÁZKOVÁ HODINA – čtvrtek 7.3.2013  – MC Žirafka, Velké Bílovice  – od 17:00.

VELETRH POTŘEB PRO DÍTĚ – 7.3. – 10.3.2013  – Veletrhy Brno  – od 08:00 – 18:00. Hocus a Lotus se vydají na veletrh dětského zboží, který probíhá každoročně v Brně. Můžete se těšit na dny plné zábavy, her, soutěží a taky ceny od kamarádů dinokroků. Ukázkové hodiny budou probíhat v rámci doprovodného programu na hlavním pódiu v dopoledních hodinách (10:00) a odpoledních hodinách (15:00). Na našem stánku si budete moci zakoupit výukové materiály, zasoutěžit si a přihlásit se do kurzů.

UKÁZKOVÁ HODINA – úterý 19.3.2013  – KS OMEGA, Černá Pole  – od 16:00.

UKÁZKOVÁ HODINA – středa 20.3.2013  – KS OMEGA, Černá Pole  – od 10:00.

VELIKONOCE V ČERNOVICÍCH a SOUTĚŽ V PEČENÍ MAZANCE – neděle 24.3.2013 – Rodinné centrum Rolnička – od 9:00-13:00. Hocus s Lotuskou ve spolupráci s rodinným centrem Rolnička připravili bohatý program na nedělní dopoledne. Můžete se těšit na malý velikonoční trh, ukázku lidových tradic, vystoupení folklórních souborů, soutěže (nejen o nejvzhlednější a nejchutnější mazanec:-)) a další tradice z Velikonoc! Pokud se chcete přihlásit do soutěže „Černovický mazanec 2013″, přečtěte si více informací ZDE.

KURZY V II.POLOLETÍ

V druhém pololetí pořádáme kurzy v dopoledních i odpoledních hodinách v Brně a blízkém okolí. Navštěvujeme pravidelně děti mateřských školách a mateřských centrech. Pokud se chcete za námi vypravit a podívat se jak se umíme bavit, napište nám!

Kompletní seznam výukových míst naleznete ZDE.

 

Seznámit se s námi můžete na ukázkové hodině. Přijedeme za Vámi kam budete chtít. Ovládáme pět světových jazyků a rádi se s vámi o naše znalosti podělíme. Pokud se vás sejde alespoň 8, přijedeme ZDARMA!

 

 

1+1 ZDARMA

I nadále máte možnost se přihlásit do kurz německého nebo španělského jazyka za zvýhodněných podmínek. Nemusíte mít sourozence abyste získali druhý kurz ZDARMA, stačí když si sebou přivedete kamaráda 🙂 Kompletní informace o této nabídce naleznete ZDE.

MAGICKÉ UČITELKY

V únoru jsme rozšířili naše řady o 3 nové magické učitelky. Pokud se chcete s námi také skamarádit navštivte naše stránky pro magické učitelky a přihlaste se do květnového kurzu! Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na našem forum 🙂

SOUTĚŽTE S NÁMI

I tento měsíc máte možnost s námi soutěžit o věcné ceny. Přijďte za námi na brněnský veletrh v termínu od 7.3.-10.3.2013 na výstavu PRO DÍTĚ. Máme pro Vás připravený bohatý program a soutěže o ceny!

Na závěr pár slovíček bez kterých se neobejdeme 🙂

SLOVNÍČEK HOCUS A LOTUS – I.díl

Šestý příběh prvního dílu Hocus a Lotus se jmenuje “Rat´s treasure“. Co se děti naučí v tomto díle, zjistíte v našem slovníčku. Sami se podívejte co všechno společně během jednoho příběhu prožijí!

Rat´s treasure

Wake up! Let´s dance!

 

 

 

 

Rat´s treasure

Hey! That´s my ball!

 

 

 

 

Lotus in Rat´s treasure chamber

Lotus in Rat´s treasure chamber

 

 

 

 

Mějte se krásně!

Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz

X