prosinec 2014

Bye

Ahoj holky a kluci!

Jak jste si užili první adventní víkend? Těšíte se už na Vánoce? My moooooc 🙂 První adventní víkend jsme zahájili na Náměstí Svobody v Brně, kde jsme se zúčastnili rozsvícení vánočního stromečku. Bylo to super, přišlo spousta lidí, zpívalo se, tančilo a taky jsme nezapomněli naplnit bříško dobrotami, které prodávali na vánočním trhu. V sobotu jsme se vydali na další rozsvícení stromečku do Žebětína a neděle, byla úplně nejlepší. Jako již tradičně jsme ji strávili v Technické muzeu v Brně, kde jsme besídkovali s brněnskými studenty, navštívili spoustu stanovišť s českými vánočními tradicemi a připravili jsme pro vás také stanoviště s tradicemi ze zahraničí. A víte kolik lidí se sešlo během tohoto významného dne? Hádejte! Přesně 801 návštěvníků 🙂

Kompletní fotogalerii můžete shlédnout na našich FB stránkách:

KAM SE V PROSINCI VYDÁ HOCUS S LOTUSKOU?

Prosinec strávíme s dětmi v Praze. Už se nemůžeme dočkat, protože nás čekají 4 společné dny v Letňanech, kde se zúčastníme Stříbrných vánočních dnů, které nebudou jen o honbou za dárky, ale především o společném čase. Seznámíme vás s vánočními tradicemi v zahraničí a nebudou chybět ani ukázkové hodiny a besídky našich studentů. Doprovodný program naleznete ZDE.

Termíny besídek a ukázkových hodin:

  • Ukázková hodina – ČT 11.12.2014 v 11:30 a 15:30 hod na pódiu v hale 5B, PVA
  • Ukázková hodina – PÁ 12.12.2014 v 11:30 a 15:15 hod na pódiu v hale 5B, PVA
  • Besídky studentů – SO 13.12.2014 v 10:30 a 15:00 hod na pódiu v hale 5B, PVA
  • Ukázková hodina – NE 14.12.2014 v 10:30 hod na pódiu v hale 5B, PVA

Kompletní seznam akcí naleznete na našich stránkách.

SOUTĚŽTE S NÁMI

V prosinci společně slavíme Vánoce a tak se můžete těšit i na soutěže o věcné ceny. Do soutěže o plyšovou hračku Hocuse nebo Lotusky se můžete zapojit v rámci vánočního programu, který pořádá Hocus s Lotuskou. Stačí namalovat pohlednici s vánoční tématikou a vhodit ji do poštovní schránky, kterou naleznete na našem stánku. Plyšovou hračku v Brně i v Praze získá ten, kdo namaluje nejhezčí vánoční pohled! Hlasovat můžete na našich FB stránkách. Výherce soutěže bude vyhlášen na Nový rok.

Těšíme se na vás a přejeme vám krásné adventní dny,

Vaši Hocus a Lotus

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz

X