Chcete se stát lektorkou jazyků, ale máte strach, že se neprosadíte? Chtěli byste si otevřít vlastní jazykovou školu, ale nemáte žádné zkušenosti a vstupní kapitál? Nechte si poradit u profesionálů a propagujte díky franšízu značku, která si již získala místo na trhu. Minimalizujte svá rizika a vyberte si metodiku, která Vás zaujme a naplní vaše očekávání. Práce nemusí být jen prostředek k výdělku, ale i zábavou!

Co můžete očekávat od franšízové spolupráce? Franšíza jinými slovy podnikání na klíč, je vhodný způsob jak zahájit podnikání, když nemáte dostatek vlastních finančních prostředků a zkušeností. Franšízant má možnost i v době ekonomické krize využívat goodwill již zavedené značky/ metodiky výuky, systém podnikání, obchodní a marketingové know-how a to vše bez ztráty svobody či rizika, že zkrachuje. Proč opakovat chyby, kterými si již jiní prošli?

Jazyková škola Light Point nabízí franšízový koncept „The Adventures of Hocus and Lotus“, který má dlouholetou tradici a akreditaci nejen v místě svého původu, v Itálii. Tato metodika výuky cizích jazyků byla vytvořena týmem evropských psycholingvistů a jazykovědců pod vedením profesorky Traute Taeschner. V současné chvíli si získává velkou popularitu i na českém trhu. Metodika výuky je založena na narativnímu formátu, který funguje na stejném principu jako při osvojování si mateřského jazyka. Metodika výuky je k dispozici v pěti jazycích a to angličtině, němčině, italštině, španělštině a francouzštině.

Na rozdíl od ostatních franšízových řetězců jazyková škola Light Point nerozdává licenci každému kdo má o ni zájem. K zajištění kvality výuky a profesionálního přístupu, jsou Magické učitelky každý rok proškolovány a probíhá kontrola dodržování všech podmínek spolupráce. Mimo jiné získání franšízové spolupráce je prověřeno i na Univerzitě La Sapienza odkud metodika The Adventures of Hocus and Lotus pochází. Úzká spolupráce mezi jazykovou školou Light Point a franšízanty – Magickými učitelkami je po celou dobu spolupráce.

Obohaťte své dosavadní znalosti a dovednosti při výuce a staňte se součástí obchodního modelu, který vám otevře dveře k mnoha studentům od raného věku. Franšízový model metodiky výuky cizích jazyků pro děti ve věku od 3 let  „The Adventures of Hocus and Lotus“ funguje ve více než 10 zemích po celém světě!