Dinokrokové Hocus a Lotuska nezahálí ani na konci kalendářního roku. Listopadový měsíc uspořádali školení pro nové franchisantky – Magické lektorky, které přicestovaly z Prahy, Jihlavy, Havlíčkova Brodu, Břeclavi a Brna!

Magic_teachers_1

Čtyřdenní školení proběhlo ve dvou víkendech, kde jsme lektorky jazyků seznámili s narativním formátem. Narativní formát je jednou z předností metodiky The advnetures of Hocus and Lotus. Metodika je zpracována hned v 5 světových jazycích – ANGLIČTINA, NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA, ITALŠTINA, ŠPANĚLŠTINA. Proto není divu, že je populární u lektorů cizích jazyků, kteří se zaměřují na děti od 1,5 roku.

Všech nových franchizantek jsme se zeptali „Proč se stát magickou lektorkou?“

Barbora, Brno
Být Magickou lektorkou mne naplňuje, protože každou hodinu u dětí vidím velké pokroky. Jsem velmi spokojená s narativní formou výuky, která splňuje veškeré aspekty pro přirozené osvojení si jazyka – mne i děti tak každá lekce znovu a znovu motivuje.

Marcela, Brno
Je mnoho učitelů a učitelek, ale kolik z nich se může říct, že jsou magické? A jsou opravdu magické? Magická učitelka je výjimečná, pozitivní, děti nekárá, hraje si s nimi, je jednou z dětí, celou dobu mluví jen cizím jazykem a přesto všechny děti vědí, co říká.

Dana, Praha
Nejlepším důvodem proč se stát magickou učitelkou je to, že cizí jazyk přiblížíme dětem tak, jako by se narodily v cizí zemi. V podstatě se z nás stávají usměvavé „maminky“ s nimiž si v přátelské a hravé atmosféře povídají novým jazykem a to tak přirozeným způsobem, že si to ani neuvědomují. A navíc se naučí neuvěřitelně velké množství slovíček, gramatických struktur a vazeb, takže odcházejí z hodin s tím, že mluví ve větách.

Zuzana, Břeclav
Má osobní motivace „proč se stát magickou učitelkou“ je v první řadě moje 2 letá dcera. Jelikož se v odvětví jazykové výuky pohybuji již několik let, hledala jsem nejlepší způsob, jak svému dítěti zprostředkovat osvojení si cizího jazyka co nejkvalitnějším a nejspolehlivějším způsobem. Metodologie The adventrues of Hocus and Lotus mi nabizi nejen možnost jak naučit mé dítě cizí jazyk, ale líbí se mi na ní možnost seberealizace a podnikání v tomto oboru. Každá matka totiž ocení, mít možnost strávit kvalitním a produktivním způsobem čas se svým dítětem, něco jej přitom naučit a ještě si u toho přivydělat. Rychlost s jakou se u mé dcery objevily první výsledky mého snažení byla až neuvěřitelná. Dcera si již po týdnu byla schopna zapamatovat jeden příběh tak, že v určitých situacích začala používat anglické výrazy a fráze. Metodu jem vyzkoušela i na starších dětech a jejich nadšení, mě opravdu překvapilo. Mým cílem je tedy v této zemi, se spolupráci s mou generací uvědomělých rodičů vychovat od co nejmenšího věku novou generaci jazykově vybavených občanů.

Kamila, Jihlava
Protože používá narativní formu učení a je pozitivní. Zaujal mě kladný a přátelský přístup k dětem. Používání gestikulace, díky které je cizí jazyk snazší na pochopení. A předepvším to, že rozvíjí představivost v dětech a tím je slučitelná s dětským imaginárním světem.

Franchisantky Hocus a Lotus

Franchisantky Hocus a Lotus